24-ročný Ukrajinec si vzal za ženu svoju 81-ročnú sesternicu

Je tu veľa otázok, ktoré majú nečakané rozuzlenie.

Zdroj: pxhere.com

Ukrajinec Alexander Kondraťjuk je 24-ročný mládenec, ktorý má celý život pred sebou. Za svoju polovičku si podľa 22words nečakane zvolil 81-ročnú Zinaidu Illarionovnu. Je to dosť bizarná situácia, ktorú robí ešte bizarnejšou fakt, že Zinaida je jeho sesternica.

Ako je možné, že má 81-ročnú sesternicu? Prečo si vzal za ženu starenu? Prečo vstúpil do zväzku so starenou, ktorá je zároveň jeho sesternicou? Vyzerá to na náročný prípad. Troška viac svetla na vec vrhneme, ak sa pozrieme na Alexandrovu životnú situáciu a ukrajinské zákony.

To, že má niekto o dve generácie staršiu sesternicu, je celkom možné v rodinách, ktoré majú viaceré deti. Ak hovoríme o konzervatívnom ukrajinskom vidieku, takýchto rodín je určite dosť. Svadobný obrad Alexandra a Zinaidy sa uskutočnil v dedinke pri meste Vinnycia.

Tala tamila / commons.wikimedia.org

Ako asi nikomu neuniklo, na Ukrajine zúri ozbrojený konflikt s Moskvou, podporovanými skupinami. Náš východný sused je preto nútený povolávať do vojenskej služby veľké časti svojej populácie. Riskovať život za vlasť síce môže znieť romanticky, v praxi to ale žiadna sranda nie je. Mnohí muži teda hľadajú spôsoby, ako by sa uniforme vyhli.

Existuje veľa rôznych ciest, ako získať výnimku. Jednu z nich predstavuje štatút opatrovateľa zverenej osoby. Zhodou okolností, Zinaida je invalidka a vďaka tomu takýto status Alexander získal. Muž, samozrejme, takýto motív popiera a tvrdí, že Zinaidu naozaj miluje.

Ona sa zasa pre médiá vyjadrila, že Saša je skutočne dobrý manžel, ktorý ju ľúbi a ukážkovo sa o ňu stará. Miestni obyvatelia tento názor nezastávajú. Hovoria, že žena žije sama, Alexander u nej takmer nikdy nie je a navštevuje ju ešte zriedkavejšie ako iní príbuzní.

Nech Alexandrov plán vyzerá akokoľvek stupídne a nemorálne, zdá sa, že funguje. Alexander získal potvrdenie o oslobodení zo služby a je za vodou (aspoň kým Zinaida žije). Armádni predstavitelia sa vyjadrili, že prípad nemajú záujem riešiť.

Zdroj: twentytwowords.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 vtipných tweetov, na ktorých sa zo srdca zasmeje každý milovník pizze


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME