Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Zúfalá situácia si vyžaduje zúfalé riešenia. To si zrejme povedal 28-ročný muž, ktorý sa 2. augusta pokúsil preplávať prieliv Penang Strait v Malajzii. Ako informuje portál RojakDaily, muž sa na vode plavil na polystyréne veľkom niečo cez jeden meter.

Jeho snahu si, pravdaže, povšimla pobrežná stráž a muža vytiahla na loď. Krátko nato vyšlo najavo, že muž je pre políciu „známa firma“. Už 12. júla totiž skočil z móla a pokúšal sa preplávať k vzdialenému mestu Seberang Prai na ostrove Penang.

Profimedia

Vtedy polícii povedal, že sa chcel stretnúť s jedným svojím priateľom. Na vycestovanie však nedostal cestovné povolenie kvôli obmedzeniam, ktoré v krajine teraz panujú. Keď ho polícia zachránila z jeho primitívnej polystyrénovej lode druhýkrát, tvrdil im, že sa chcel dostať do „Svätej zeme“, čím myslel Mekku v Saudskej Arábii.

Muž síce nemal žiadne zranenia, ale napriek tomu ho previezli do nemocnice, kde sa musí podrobiť lekárskemu a psychologickému vyšetreniu. Skúmať sa tiež bude, či nebol pod vplyvom drog.

Pobrežnej stráži sa naskytol bizarný pohľad

Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť