3-ročné dievčatko našlo kreatívny spôsob, ako si nechať narodeninovú tortu len pre seba

„Do troch rokov bude mať doktorát.“

Zdroj: Shutterstock

Možno sú ti tak maximálne do pol pása a ich mozog ešte nie je naplno vyvinutý, ale deti rozhodne nie sú hlúpe. Presne vedia, ako s dospelými vybabrať a dopracovať sa k tomu, čo chcú. Áno, na jednej strane skúšajú, ako smrdia ich vlastné prdy, a keď ich necháš dve sekundy bez dozoru, pokúsia sa vopchať prsty do elektrickej zásuvky, ale na druhej strane ťa vedia poriadne šokovať.

Niekedy sú to práve deti, ktoré prídu s kreatívnymi riešeniami na každodenné problémy, ktoré môžeš do svojho života implementovať aj ty. Toto dievčatko je toho jasným dôkazom. Za predpokladu, že aj tebe robí vrásky, keď sa ti ostatní snažia uchmatnúť jedlo (každý muž s frajerkou, ktorá „nebola hladná“ presne vie, o čom je reč), bude táto 3-ročná princezná tvojou novou hrdinkou.

Shutterstock

Malé dievčatko chcelo narodeninovú tortu len pre seba

„Moja neter dnes oslavuje tretie narodeniny,“ píše na Twitteri chlapík menom Casey Feigh, ktorý sa o celý príbeh podelil so svetom. Dievčatko bolo natoľko prefíkané, že našlo spôsob, ako si ukoristiť celú narodeninovú tortu len pre seba. „Chcela tortu s Levím kráľom, konkrétne s tou scénou, kde Mufasa zomrie. Povedala, že všetci budú z toho takí smutní, až ju nebudú chcieť jesť a ostane iba pre ňu.“ 

Úprimne, dievčatko malo pravdu. Ak to nebolo utopenie koňa v Nekonečnom príbehu, tak smrť Mufasu v kreslenej rozprávke, ktorá ti mala robiť radosť, bol najtraumatizujúcejší moment celej tvojej existencie. A možno ešte ten, keď si zistil, ako rýchlo sa špiní riad, keď si sa odsťahoval od vašich… ale skôr nie. Mufasa vyhráva.

Z príspevku sa stal okamžitý virál, ktorý má momentálne viac ako 110-tisíc lajkov. Ľudia si dievčatko okamžite zamilovali a jeho nápad im prišiel geniálny. „Do troch rokov si urobí doktorát. O tom nepochybujem,“ napísal jeden z komentujúcich. „V cukrárni sa museli váľať po zemi od smiechu, keď to robili,“ poznamenal zase niekto ďalší.

Zdroj: Casey Feigh / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Univerzálne slovenské slová, ktoré zapadnú do každej konverzácie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME