Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Možno si si aj ty niekedy želal, aby si mal výzor nejakého známeho herca, na ktorého nedá dopustiť najmä nežné pohlavie. Kto by nechcel vyzerať ako Leonardo DiCaprio či Brad Pitt? Faktom ale je, že ak sa podobáš nejakému slávnemu hercovi, môže to mať aj svoje nepríjemné stránky.

Ako píše portál Daily Mail, podobný prípad predstavuje aj 35-ročný Nathan Meads z britského Oxfordu. Ten sa neuveriteľne podobá práve na oscarového Brada Pitta. To využíva aj vo svojej druhej práci, v ktorej vystupuje ako Pittov dvojník v rôznych predstaveniach.

Jeho podoba s Bradom Pittom mu ale prináša aj nevyžiadanú pozornosť a nepríjemnosti. Slobodný otec dvoch detí si dokonca musel vymazať svoje profily na rôznych internetových zoznamkách. Dôvodom bolo, že ho kvôli jeho podobnosti so slávnym hollywoodskym hercom stalkovalo niekoľko žien. Na ich nedostatočnú priazeň sa teda rozhodne sťažovať nemôže.

Profimedia

Musel si vymazať všetky profily na zoznamkách

„Prvýkrát mi niekto povedal, že sa podobám na Brada Pitta, asi keď som mal dvadsať rokov,“ zaspomínal si. „A pokračovalo to ďalších desať rokov. Ale ja som sa na tom vždy len smial.“ Prezradil tiež, že niektorí jeho kamaráti si mysleli, že jeho matka musela mať s Bradom Pittom románik, pretože Nathan naozaj akoby mu z oka vypadol. Každý deň je vraj terčom kradmých pohľadov okoloidúcich, ktorí sa snažia rozoznať, či sa dívajú priamo na slávneho herca. Niektorí si ho dokonca aj tajne fotia.

Ako Nathan dodal, spočiatku svoju podobnosť s Pittom nijako neriešil, ale potom si povedal, že by na nej mohol niečo zarobiť. Poslal teda svoje fotografie štyrom rôznym agentúram, pričom sa mu ozvali zo všetkých a mali záujem o spoluprácu. „Dosť často ma tiež balia ženy,“ poznamenal Nathan. „Niektoré nedokážu pochopiť, ako je možné, že sa na Pitta tak podobám.

Snažil som sa nadviazať vzťahy cez online zoznamky, ale niektoré ženy ma obvinili, že mám falošný profilový obrázok, a iné ma zase začali sledovať. Sledovali ma na všetkých internetových stránkach a zaplavovali ma správami, takže som si profily napokon zmazal.“

Profimedia

Dodal, že momentálne nehľadá vážny vzťah a jeho hlavnou prioritou je šťastie jeho dvoch dcér. Povedal tiež, že zatiaľ sa s Bradom Pittom osobne nestretol, ale bol by rád, ak by k tomu v budúcnosti došlo. „Som jeho veľký fanúšik. Myslím si, že je to skvelý herec,“ dodal Nathan.

Niekoľko fotiek z archívu dvojníka Brada Pitta

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.