Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

5 celebritných párov, ktoré sa nerozišli práve v najlepšom

Aj celebrity sú obyčajní ľudia. Niektoré bez odvahy povedať pravdu do očí.


Každý pozná niekoho zo svojej blízkosti, kto si aspoň raz prešiel dramatickým alebo pomerne nechutným rozchodom (alebo si to ty, len to verejne nepriznávaš). Niekedy to bolo cez SMS-ku, po nevere alebo za nepochopiteľných okolností.

Možno ťa poteší, že aj známe celebrity sú len obyčajní ľudia (niežeby si to nevedel) a aj oni si prechádzajú podobnými aférami. O ich rozchodoch sa však dozvedá celý svet. A to pomerne rýchlo. Týchto 5 celebritných párov sa taktiež nevyhlo dráme a kuriozite okolo konca ich vzťahu. Začítaj sa do nasledujúcich riadkov a odhaľ, ktorý rozchod bol ten najhorší…

1. Pete Davidson & Cazzie David

Petea Davidsona si môžeš pamätať ako super rýchleho partnera Ariany Grande, ktorý sa objavil po jej rozchode s raperom Macom Millerom. Málokto vie, že predtým tvoril pár s herečkou Cazzie David, ktorá sa má objaviť aj v nadchádzajúcej sérii populárneho seriálu Umbrella Academy z produkcie Netflixu.

Prvotne rozchod po dvoch rokoch iniciovala práve herečka. Rozmyslela si to však a svoje rozhodnutie oznámila Davidsonovi pár dní nato. Ten ju však ubezpečil, že je aktuálne najšťastnejší človek na svete, a ich definitívny rozchod oznámil v SMS-ke. David ostala šokovaná, Davidson totižto nezaháľal a takmer ihneď po rozchode zverejnil fotky s jeho novou priateľkou Arianou Grande. Tetovania, ktoré si nechal spraviť počas vzťahu s Cazzie David, si prekryl.

Uhádneš čo sa stalo s tetovaniami, ktoré si spravil počas vzťahu s Grande?

Profimedia

2. Zayn Malik & Perrie Edwards

Zerrie. Takto pomenovali fanúšičky 1D vzťah jedného zo spevákov a speváčky populárnej dievčenskej skupiny Little Mix. Ich vzťah pôsobil dokonalo, obzvlášť keď si vezmeme, že Zayna Malika každý bral ako tzv. „zlého“ chlapca. Chvíľu sa zdalo, že Edwards si zlého chlapca úplne skrotila, keďže ju požiadal o ruku.

Opak je pravdou a zdá sa, že nadchádzajúce manželstvo nie je pre každého. Hoci vzťah dvoch spevákov vytrval aj cez obdobie údajnej nevery, ukončiť ho dokázala jedna jediná SMS-ka. Je to tak. Textové rozchody sú populárne, dokonca aj v prípade, že je pár zasnúbený. Malik sa so svojou snúbenicou rozišiel cez SMS-ku, čo, prirodzene, vyvolalo búrlivé reakcie. Najmä u Edwards, ktorá nechápala, ako to niekto môže spraviť po štyroch rokoch vzťahu, z toho dvoch rokoch zasnúbenia.

Profimedia

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Vieš, čo bolo na starých slovenských minciach a bankovkách?

3. Kiefer Sutherland & Julia Roberts

Horšie ako rozísť sa so svojou snúbenicou cez SMS-ku je už len utiecť takpovediac spred oltára s najlepším priateľom svojho budúceho manžela. Že to znie ako námet na hollywoodsky film? Tiež si myslíme. No v skutočnosti sa takto previnila Julia Roberts.

Medzi Sutherlanda a Roberts sa postavil ženíchov najlepší priateľ Jason Patric. Hoci obaja muži popierajú pikantný príbeh o zdrhnutí spred oltára, Roberts a Patric predsa len strávili krátko po svadbe (čítaj: pár hodín) určitý čas v Írsku.

Nikto by to nečakal, ale príbeh má šťastný koniec. Nie, Roberts sa nevrátila k Sutherlandovi. Patric sa so Sutherlandom uzmieril zhruba v roku 2009. Odvtedy sú opäť nerozlučná dvojka.

Profimedia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť