Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 do očí bijúcich znakov, že tento chalan sa ešte cez svoju bývalú nepreniesol

Keď o nej hovorí, aj keď sa nikto nepýta. Vôbec nikto.

Slová sú slová, ale keď ich tvoje činy radikálne vyvracajú, nikto im neuverí. Preto môže chalan hovoriť, čo len chce, pokojne sa pri tom aj postaviť na hlavu, ak robí jednu z týchto vecí, ktoré sme s naším ilustrátorom načrtli, je to jasné. Na svoju bývalú ešte rozhodne nezabudol. Ktoré to teda sú?

1. Neustále o nej básni

Dve. Hodiny. Bez prestávky. „Vieš, keby mi aspoň povedala, kde je problém. Ale ona mi ani neodpíše,“ hovorí, zatiaľ čo hypnotizuje pohár s pivom, ktorému už dávno padla pena, a márne hľadá v bublinkách jej podobizeň. Jeho kamoši ho už majú plné zuby.

Jasné, rozchod bolí a človek sa potrebuje vyrozprávať. Ale toto rozhodne nie je prvý monológ na túto tému, ktorý za posledné dva mesiace museli absolvovať, a vzhľadom na oduševnenosť, s akou sa doň zas a znova púšťa, určite nie posledný. Všimol by si, keby preliezli okienkom na záchode a išli si sadnúť do baru cez ulicu?

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Každé rande dopadne fiaskom

Každý racionálne zmýšľajúci človek sa asi pýta, na čo to vôbec skúša, ale on je v tejto chvíli všetko, len nie racionálny. Má zlomené srdce. A sakramentsky to bolí. Ak existuje čo i len mikroskopická šanca, že svoj žiaľ utopí vo výstrihu náhodnej baby z online zoznamky a na pár sekúnd zabudne, že ho vlastné emócie doslova požierajú zaživa, ide do toho.

Možno s ňou dokonca aj začne chodiť. Požiada ju o ruku, dotiahne až pred oltár, postaví dom, zasadí strom, narobí detí za celé futbalové družstvo a možno sa mu tam niekde medzi tým podarí vytesniť z hlavy, že skutočnú lásku jeho života teraz obrába niekto iný. Bodaj by.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Sleduje ju na sociálnych sieťach…

…ale pod falošným profilom, aby si náhodou nemyslela, že je čistý zúfalec. Lebo slečna má IQ hojdacieho koníka a vôbec jej nenapadlo, kto by ten tichý pozorovateľ bez fotky, ktorý sa jej tesne po finálnom „skončili sme“ nenápadne nanominoval do profilu, asi tak mohol byť. Podrobne analyzuje každý jej príspevok a snaží sa zistiť… pánbohvie, čo vlastne. Či má nového? Či je šťastná? Či to ľutuje a čaká na vhodnú príležitosť zase sa mu hodiť do náručia? Ťažko povedať. Ale je tam. Vo dne, v noci.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy

Odporúčame prečítať:

Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy

4. Šanuje si spoločné fotky

S príchodom moderných technológií sa fotky pália už len metaforicky, ale stále to ostáva jednou z najpopulárnejších porozchodových aktivít. Tento ich ale neplánuje páliť nijako, ani metaforicky. Bezpečne uskladnené v priečinku „s mojou láskou“ by ich tam najradšej priklincoval, akoby bola reálna šanca, že jedného dňa dostanú nohy a odtancujú do zabudnutia. To nedopustí. Len cez jeho mŕtvolu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Pridáva fotky s inými ženami

Mohol by skočiť ku kaderníčke, kúpiť si novú košeľu alebo zaobstarať permanentku do fitka. Ale načo potiť krv na bežiacom páse, keď môžeš so selfie tyčou v ruke obháňať všetky svoje kamarátky a ukázať jej, o čo prišla, prostredníctvom insta storiek? To je predsa efektívnejšie, a čím má baba väčšie kozy, tým väčšie sú šance, že si jeho srdca šampiónka niekde na druhej strane trieska hlavu do vankúša.

Toto určite zaberie. Čert to ber, že mu už dobrý mesiac nedvíha, posledné kytice mu otrieskala o hlavu a veľmi jednoznačne (konkrétne týmito slovami) mu dala najavo, že by sa k nemu nevrátila, ani keby bol posledným chlapom na planéte. Toto ju zlomí. Insta storka. Víťazný ťah na bránu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.