5 dôležitých faktov, ktoré potrebuješ vedieť pred premiérou Rambo: Posledná krv

Snímka vstúpi do kín už 19. septembra. Vyrazíš na ňu?

Zdroj: Bontonfilm SK

Tešíš sa už na piaty diel Ramba? My tiež. Ešte predtým, než vyrazíš do kina, ti však prinášame 5 faktov a zaujímavostí, ktoré je dobré poznať. Pevne veríme, že snímka nás nesklame a bude kráčať v stopách fantastickej predchádzajúcej časti. Zistíme to už 19. septembra 2019.

1. Pôjde naozaj o posledný film série?

Ťažko povedať. Samotný Sylvester Stallone sa najprv na svojom instagramovom účte vyjadril, že Posledná krv bude jeho rozlúčkou s úlohou Ramba. Podobne to videl aj režisér Adrian Grunberg.

Ten prezradil, že film je koncipovaný tak, aby sa príbehový kruh postavy Ramba konečne uzavrel. Neskôr však Stallone vyhlásil, že ak bude päťka úspešná, tak sa do úlohy veľmi rád vráti. Všetko teda zrejme bude záležať od tržieb.

Bontonfilm SK

2. Snímka má drsný R-kový rating

Toto je možno niečo, čo ti pripadá ako samozrejmé, ale faktom ostáva, že v dnešnej dobe musíme byť radi, že sa producenti nesnažia Ramba zjemniť. Všetkým pochybovačom však Stallone poslal jasnú správu, že film bude mať prístupnosť R. Herec tiež lákal na akciu a brutálne scény, aké sme ešte doteraz nevideli.

3. Námet piateho dielu sa mal použiť už skôr

Príbeh piateho dielu sa mal pôvodne použiť už pri písaní štvorky Rambo: Do pekla a naspäť z roku 2008. Napokon sa však tvorcovia rozhodli pre zmenu. Časť podobného príbehu bola použitá scenáristami filmu Nezastaviteľný z roku 2013, v ktorom si zahral hlavnú rolu Jason Statham.

Bontonfilm SK

4. Ide o druhý najdlhší diel série

Rambo: Posledná krv má stopáž rovných 100 minút (aj so záverečnými titulkami), čo z neho robí druhý najdlhší film série. O dve minúty ho prekonal tretí diel (102 minút).

5. Pôvodne mal režírovať Sylvester Stallone

Sylvester Stallone už viackrát potvrdil, že nie je len schopným hercom, ale aj šikovným režisérom. Koniec-koncov, aj predchádzajúci diel režíroval práve on. Tak nejako sa počítalo s tým, že na režisérsku stoličku zasadne aj tentokrát. Napokon však dostal možnosť Adrian Grunberg, režisér vcelku vydareného akčného krimi Moje letné prázdniny (2012) s Melom Gibsonom.

Zdroj: imdb.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o bežné veci, ktoré zistili veľmi, ale že veľmi neskoro

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME