Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

5 dôvodov, prečo majú niektorí influenceri veľa sledovateľov, hoci ich tvorba stojí za prd

"Živia ma tanečky na TikToku."


Pravidelné pridávanie videí, kvalitný obsah, ktorý nemá hocikto, a v pozadí technika v hodnote ľudskej obličky na čiernom trhu. Tieto veci by sa mohli javiť ako ťažisko úspešnej internetovej kariéry, no všetci veľmi dobre vieme, že nie vždy to tak naozaj je. Keby totiž influenceri úprimne priznali, čomu vďačia za toľký úspech, vo väčšine prípadov by to znelo nejako takto.

1. „Dobre sa na mňa pozerá.“

V hlave prázdno, ale to nevadí. S peknou tváričkou a trojkami na hrudi by nemusela vedieť napočítať do troch, jej cieľová skupina by na to aj tak nikdy neprišla. Lebo nalejme si čistého vína – pre intelektuálov so záľubou v modernej literatúre sa pred kamerou rozhodne nepretŕča. Deväťdesiat percent jej verného publika tvoria muži, ktorým je zaťažko prepnúť do režimu inkognito. Sama to veľmi dobre vie a svoj obsah tomu náležite podriaďuje.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. „Viem zo seba spraviť idiota.“

Vzhľadom na to, že dvadsať rokov dozadu bol strop komediálneho remesla Uragán, to znie dosť absurdne, ale latka na zábavu je dnes naozaj veľmi nízko. Nemusíš robiť prakticky nič. Stačí potlačiť predstavu, že sa babka pri zmienke tvojej „práce“ trikrát prežehná a Bohuške radšej povie, že si zomrel na predávkovanie vitamínom C, spraviť zo seba idiota, a hľa. Ľudia pozerajú. Myslia si o tebe svoje a nálepky „toho, čo si natiahol gumu na hlavu“ sa tak ľahko nezbavíš, ale koho to trápi, keď ti na účet týždenne chodia štvorciferné cifry.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. „Viem sa hrať na počítači.“

To boli časy, keď sa ašpirujúci Bobovia Stavitelia hlásili na architektúru. Dnes sa už na päť rokov nad skriptami dá zlákať len málokto a tí, ktorí sú leniví stavať domčeky z paličiek od nanukov, sa jednoducho preorientujú na internet. Bohvie, možno preto, že vlastný mať tak skoro nebudú, ale veľa ľudí sa rado pozerá na stavbu virtuálnych domčekov, mestečiek a všetkého medzi tým. Fakt veľa.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje