5 klasických ranných situácií, ktoré sú nám všetkým veľmi dobre známe

Potrebuješ kávu. Veľa kávy.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Rána bývajú kruté a pre väčšinu pracujúceho ľudu navlas rovnaké. Neveríš? Tak sa pozeraj. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko scén vystrihnutých z našich každodenných rutín a naozaj si myslíme, že sa vo väčšine z nich nájdeš. Tak schválne, v koľkých?

1. Multitaskuješ

Odborníci hovoria, že multitasking nefunguje. Človek rozrobí desať vecí naraz, žiadnu neurobí poriadne a vo výsledku je to omnoho menej efektívne, ako keby sa zameral len na jednu. Bohužiaľ, ráno si takýto luxus nemôžeš dovoliť. Buď sa budeš obliekať a raňajkovať zároveň, alebo ostaneš holý. Buď budeš čítať ranné správy na záchode, alebo sa po ceste do práce pos*rieš v autobuse. Nič medzi tým neexistuje.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Prespíš budík

Nádherné, ako ťa v sobotu ráno zobudí aj štebotanie vtákov za oknom a v pondelok zrazu akoby si ohluchol. Prespíš budík, jeden, druhý, tretí, v sne sa vyvaľuješ kdesi na pláži, piješ jednu margaritu za druhou a je ti dobre… až dokiaľ len tak preventívne neotvoríš oči a nezistíš, že máš presne desať minút na to, aby si vypadol z domu. Je čas nakopnúť vrtuľu. Veľmi rýchlo.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Polemizuješ o svojej existencii

Dnes to ráno prišlo akosi skoro. Možno preto, že si si včera po „už len jednej epizóde“ pozrel ešte ďalšie tri, možno preto, že si zase štyri hodiny pozeral idiotské videá na TikToku s nulovou výpovednou hodnotou… ktovie. Každopádne, teraz si tu, zababušený v perine a priklincovaný k posteli, ktorá je podstatne pohodlnejšia, ako bola ešte pár hodín dozadu. Naozaj by bol ten život pod mostom taký zlý?

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Tvoje telo si z teba robí srandu

Jasné. Čakal si to po káve (viac o tomto tekutom zlate v ďalšom odstavci), čakal si to po cige, a po tom, čo si do seba za pochodu natlačil müsli tyčinku ako raňajky a nič. Prišlo to teraz. Keď už si oblečený, vychystaný, kľúče, mobil, peňaženka, pripravený ísť. Autobus odchádza za desať minút, presne toľko potrebuješ, aby si sa dostal na zastávku. Ale čo narobíš? Človek mieni a črevo s absurdným zmyslom pre humor mení.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Potrebuješ kávu. Veľa kávy.

Bohvie, aký mechanizmus ovláda otváranie očných viečok, ale očividne je poháňaný kávou. Nepotrebuješ mať na hrnčeku napísané „pred kávou na mňa nehovorte“, každý, kto by ťa v tomto stave videl, to pochopí aj sám. Bez nej jednoducho nefunguješ. Si celkom rád, že ťa ten hore zoslal na planétu, kde je tento tekutý životabudič legálny a voľne dostupný, inak by si po dvadsaťpäťke musel ísť do invalidného dôchodku.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
51
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 šikovných kuchynských trikov, ktoré potrebuješ viac, ako si myslíš


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME