5 nádherných situácií, v ktorých si povieš „milujem ten pocit“

Niet nad bruško plné dobrého jedla.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Konečne dobehnúť domov na záchod po tom, čo si celé doobedie v práci stískal polky, to je bohovský pocit. Okrem neho však existuje množstvo ďalších, na ktoré určite nedáš dopustiť. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme ich dnes dali niekoľko dohromady a pevne veríme, že medzi nimi nájdeš aj ty ten, ktorý z celého srdca zbožňuješ.

1. Keď zistíš, že sa jej páčiš tiež

Myslel si si, že také veci sa dejú len vo filmoch a tvoj milostný život na strednej škole ťa práve dvakrát nepresvedčil o opaku. Triedne hrdličky počas hodiny očami súložili na lavici, cez prestávku to na chodbe mliaskalo jedna radosť a ty si stál v kúte sám ako prst a spomínal na to, ako ti na základke Bianka zo 7.B povedala, že smrdíš. Niektoré rany sa nikdy úplne nezahoja.

Ale teraz je už všetko inak. Začínaš novú etapu svojho života. Konečne sa páčiš niekomu, kto sa páči tebe, a to dokonca aj napriek tomu, že nemá desať promile alkoholu v krvi a že si pred hodinou nerozsadol okuliare. Čo môže byť lepšie? Nič, znie odpoveď a ty už v hlave veselo bookuješ termín na miestnom úrade. Čas je predsa drahý.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Keď je čas ísť domov

Nebudeme si klamať. Možno si bol na škole to populárne decko, ktoré na Valentína dostávalo kvantum srdiečkových lístočkov, a možno si si po škole ukoristil džob, ktorý z teba bytostne nevysáva všetku životnú energiu. Ale aj tak sa tešíš domov. Už len hodina v prepotenej MHD-čke, hodina s hlavou zarazenou v pazuche negramotného King Konga, ktorému pojem osobný priestor nehovorí absolútne nič a môžeš sa beztrestne zvaliť do postele. A robiť NIČ.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Keď sa dobre napapáš

Rovnováha v tvojom živote nikdy nemala miesto. Nielen v piatok večer, keď sa po ceste domov chodník akosi tiahol doprava a ty si si nebol istý, či sa povraciaš predtým, ako spadneš na hubu, alebo až potom, ale aj v jedení. Buď si bol celý deň hladný ako pes, alebo si žral, čo ti sily stačili, a potom skapínal na sedačke, čo si sa nevedel ani pohnúť.

Tento pocit je presne niekde medzi. A je k*revsky úžasný. Pocit, keď si sa nenaštopal ako taká hus, ale zjedol si presne toľko, koľko ti bolo treba. Bolo to vynikajúce, teraz si spokojne hovieš pred telkou, ruky vyložené na spokojnom brušku, akoby si zanedlho čakal urevaný prírastok, a je ti dobre. Život je krásny. Niekedy fakt je.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Keď si konečne ľahneš do postele

Čakal si na to celý deň. Posledné tri hodiny v práci si odrátaval sekundy do piatej, jazdu autobusom si dal prakticky na automate a teraz vás už nedelí nič. Len dva metre vzdušnou čiarou, ktorú pokoríš jedným skokom, a si tam. V posteli, zababušený v perine (z toho ťa v tomto teple asi napína, ale imigruj na chvíľu do septembra), šťastný, že vieš, že aspoň jedna životná láska ťa nikdy v živote neopustí. A to je veľmi pekné vedomie.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Keď máš čerstvo po výplate

Krátky to pocit, ktorý trvá, len dokiaľ sa ti z účtu nezrazia všetky odvody, ale predsa. Vifonkovej sezóne odzvonilo. Teraz môžeš tri dni žrať ako kráľ, netankovať len za päťku a s trochou zdravého hospodárenia ti vyjde aj na dovolenku – a teraz sa podrž – na Seneckých jazerách. Hodiny strávené v zatuchnutej kancelárii, kde jakživ nikomu nenapadlo otvoriť okno, pod vedením šéfa, ktorý si na všetky týždňové zadania spomenie zásadne v piatok o štvrtej, sa konečne vyplatili. Že? ŽE?!

ArtCave Maniac / EMEFKA


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
26
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 neschopných ľudí, ktorí mali len jednu úlohu a aj tak pohoreli na plnej čiare

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME