5 najčastejších prejavov hnevu pri hraní hier

Alebo: „Čo sa deje, keď frustrácia prekročí hranicu únosnosti“

Všetci ten pocit dobre poznáme. Ten pocit keď sa cítiš neuveriteľne bezmocný a zraniteľný. Pocit keď prehrávaš v nejakej hre…Toto je TOP 5 typov nahnevaných ľudí pri hraní.

1. Trhač

Tento typ hráča nenávidí prepady FPS počas hrania. Jeho motto je : Ak to nemá 60fps, tak treba novú grafickú kartu. Je to veľmi impulzívny človek, a preto ho v multiplayer hre ihneď spoznáte podľa komentárov: „Toto sa nedá hrať, veď všetci lagujete! Kúpte si lepší internet alebo hrajte singleplayer! Toto čo má byť ? K**va, veď to sa nedá hrať!“

Typ útoku: V prípade že sa vytočí do nepríčetnosti, používa ako hlavnú zbraň svoju silu a ničí ňou všetky káble, ktoré ma po ruke!

2. Vrhač

Tento druh je prevažne zástancom konzolového hrania hier. Počas svojho amoku hádže svoj gamepad o stenu prípadne o zem. Musí mať doma vždy zásoby gamepadov, pretože ich mení ako ponožky. Nedokáže si priznať prehru, a preto sa snaží vždy zvaliť celý neúspech na svoje herné príslušenstvo.

Typ útoku: V prípade že mu prepne, dokáže prehodiť aj dve ihriská svojim gamepadom so zámerom rozbiť ho na mikroskopické kúsky.

3. Trieskač

Tento druh je najšialenejší. Miluje hranie multiplayerových hier, no ak sa mu nedarí, rozmláti všetko. Prvým predmetom po ruke avšak býva klávesnica. Mnoho technologických gigantov sa snaží vytvoriť čo najodolnejšiu klávesnicu práve na základe podnetov od týchto hráčov. U mierumilovnejších druhov je cieľom útoku stôl namiesto klávesnice.

Typ útoku: V prípade ak jeho úmrtia presiahnu jeho očakávaný výsledok, nastáva skrat. V tomto prípade berie do rúk všetko, čo je vedľa neho a trieska daným predmetom o stôl alebo zem, prípadne trieska svojou rukou o blízke predmety.

4. Sráč

Bežný detský typ hráča. Pri nezdaroch sa uzavrie do seba a prestane hrať. Preferuje samostatné hranie v singleplayer hre. Nakoľko absolútne nezvláda prehru, často končí v kúte s trasľavým hlasom a slzami v očiach zdutý ako koza.

Typ útoku: Ľútosť

5. Prerážač

Obávaný druh psychopata, ktorému je všetko jedno. Jeho masívne zlyhanie v hraní ventiluje prerážaním vecí svojou päsťou. Najviac ničeným predmetom je monitor. Má pocit že daná osoba na ktorú sa hnevá naozaj pocíti úder skrz monitor. I keď tento človek je veľmi výbušný, zároveň veľmi rýchlo ochladne. V momente ako uvidí rozbitý ďalší 4K monitor, uvedomí si ako veľmi zaplače jeho peňaženka. V prípade ak už zaplakala minulý mesiac, má smolu a nastupuje abstinovanie.

Typ útoku: V prípade skratu preráža svojou päsťou predmety pred sebou. Ručne sa vysporiada s čímkoľvek plastovým.

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
179
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zábavné kreslené komiksy, v ktorých sa zaručene nájde každá žena


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME