Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 nepríjemných situácií, ktoré pozná len človek, čo býva v garsónke

Stále upratuješ a stále tam máš bordel. Ako?!

4. Návštevy. Naozaj nemáš rád návštevy

„Kam si mám dať ten kabát?“ pýta sa ťa kamoš, zatiaľ čo stojíte v chodbe, kde sa dá ledva pohnúť, a ty máš sto chutí povedať, nech si ho buď napchá do prdele, alebo vyhodí z okna. Raj na zemi. Kým ostatní riešia, či majú dosť erárnych papúč a aké spravia chlebíčky, ty máš pred návštevou úplne iné starosti.

Máš posteľ (alebo rozkladací gauč v prestrojení) a slovom jednu stoličku, takže vykrúcaj sa, koľko chceš, raz budeš musieť čeliť otázke, kam ich všetkých vlastne usadíš. A možností veľa nie je. Môžu sedieť na zemi alebo stáť a ťažko povedať, pri ktorej alternatíve máš menšiu chuť zakopať sa pod zem. Nech už je to ktokoľvek, nabudúce ho radšej zavoláš do mesta.

život v garsónke, ilustrácie, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA
Nepríjemný zážitok v taxíku. Zuzana Kovačič Hanzelová vyzýva k odinštalovaniu známej aplikácie

Odporúčame prečítať:

Nepríjemný zážitok v taxíku. Zuzana Kovačič Hanzelová vyzýva k odinštalovaniu známej aplikácie

5. Partnerský život medzi štyrmi stenami

Dusno po hádke naberá úplne nový rozmer, keď každý sedíte na „svojej“ strane gauča a ofučane zízate do opačných rohov svojej priestrannej haciendy. Človek nemôže ani teatrálne tresknúť dverami, lebo kam by sa zavrel? Na záchod? A polhodinu počítal kachličky, kým vychladne? To nemá ten správny efekt.

Strecha nad hlavou je strecha nad hlavou, ale 20 štvorcových metrov neposkytuje dostatočný životný priestor pre dve dospelé osoby. Jeden chce skoro vstať, druhý si chce pospať. Jeden sa chce osprchovať, druhý hodinu tróniť na záchode a drtiť level Candy Crush Sagy, ktorý už pol roka nevie prejsť. Jeden chce pozerať telku, druhý videá na Youtube. A teraz čo? Pobijete sa?!

život v garsónke, ilustrácie, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť