Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna
Zdroj: ©ArtCaveManiac

5 neskutočných trapasov, ktoré už zažil každý z nás

Na niektoré by si najradšej zabudol. Navždy.

Hoci každý z nás zažil nejaký poriadny trapas – dokonca to môžeme brať ako súčasť života bežného smrteľníka –, najradšej by sme na niektoré momenty zabudli. Najhoršie je, keď si na ne spomenieš v úplne nevhodnej chvíli – napríklad, keď sa akurát snažíš zaspať. Potom je to už nemožné, keďže si kompletne prevalcovaný tým jedným (zďaleka nie jediným) zlým momentom v tvojom živote.

Stavíme sa, že sa ti v živote podaril aspoň jeden z nasledujúcich trapasov. Dokonca vieme, že si nebol jediný, kto ich prežil, a tak ber tento článok ako povznesenie, že patríš medzi nás, omylných a nedokonalých.

1. Kýchol si si bez vreckovky

Azda nič nie je horšie ako kýchnuť si a nemať poruke servítky alebo vreckovky. No dobre, možno je horší už len fakt, že si celý deň behal s viditeľným sopľom v nose. To musel byť ale labužnícky pohľad! Každopádne, kýchanie prichádza zväčša nečakane (výnimku tvorí nádcha). Nikdy nevieš, čo ti najbližšie podráždi nos; môžeš byť pritom aj kompletne zdravý!

A potom to príde… masívne kýchnutie, nálet sopľov a… poprskanie si ruky. V najlepšom prípade zo seba vytryskneš len nejaké tie kvapôčky „vody“. V najhoršom… no, budeš mať celú ruku od sopľov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Svietiaca vyrážka na nose

Vyrážky sú, samozrejme, úplne prirodzená vec. Každý mal aspoň jednu za svoj život. A ak tvrdí, že nemal tak: A) klame, B) je to jeden posr*tý šťastlivec! Niektoré vyrážky však museli byť v minulom živote partizáni. Vylezú na povrch bez lomozu, hurhaja. Ticho ako myšky; nebolia, nedajú o sebe vedieť. Najprv vykukne červená hlavička, potom príde ešte aj biela čiapočka. Dokážu narásť do obludných rozmerov za skutočne krátku chvíľu.

Ty o tom ani nevieš a celý deň beháš s poriadnou vyrážkou na nose. Vyzeráš ako Rudolf. Chýbajú ti už iba sane, opraty a Santa Claus, ktorého povodíš po domácnostiach, aby rozdal darčeky.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Pozdravil si človeka, ktorý nezdravil teba

Ak sa ti táto situácia nikdy nestala… tak to fakt čumíme. Človek si len tak vykračuje po ulici, zrazu mu akýsi oprotiidúci kýva. „Hm, kto to je? Nepoznám ho. Tak ale slušnosť je sa pozdraviť späť, nie?“ Rozhodneš sa, že mu teda zakývaš. Oprotiidúci na teba pozrie ako na idiota, sám vyzerá prekvapený tvojou reakciou. „Čo?! Čo som spravil?!“

Miniete sa a iba vtedy sa pozrieš za seba. Oprotiidúci sa zvíta s kýmsi, kto celý čas kráčal za tebou. Naprázdno prehltneš, očervenieš ako repa. Pripadáš si ako v sitkome, teraz by sa úplne hodil ten silený smiech divákov v pozadí. Nuž…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Vieš, kto je najväčšia celebrita z tvojho mesta? Táto interaktívna mapa ti to vyzradí

4. Ohováral si človeka, ktorý bol rovno za tebou

Ďalšou veľmi nepríjemnou situáciou ako vystrihnutou zo sitkomu je aj ohováranie niekoho, kto sa ako naschvál zjaví rovno za tebou, prípadne v tvojej bezprostrednej blízkosti. To by si sa normálne prepadol pod zem! „A počuli ste, ako rozpráva? Totálny idiot!“ rehoceš sa na nemenovanom. Až keď sa za tebou ozve známe zakašľanie, tak vieš, že je zle.

Je to trapas, s odstupom času sa na tom zasmeješ. Horšie je, ak si v danej chvíli ohováral šéfa alebo tvojho priameho nadriadeného. To asi bude skôr smiech cez slzy.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Kašeľ + prd naraz = zarobené na trapas

Nech si na svete akokoľvek dlho, nedokážeš mať kompletnú kontrolu nad svojím telom. Áno, vieš „potlačiť“ grgnutie, dokonca aj prdnutie. Ale keď niekedy musíš, tak musíš. Nevieš to potlačiť všetko naraz.

Zadržiaval si to celý deň, stačí však jedno poriadne zakašľanie a… vyjde to z teba aj z druhej strany. Našťastie, ide len o prd, nič iné (snáď?). Ženy to dôverne poznajú počas menštruačných dní – stačí záchvat smiechu, kýchnutie a… už je vymaľované. V nohavičkách.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť