Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

5 otravných vecí, ktoré ľudia robia so svojimi mobilmi. Robíš ich aj ty?

Ako niekto vydrží celý deň na jednom percente?


Časy, keď mobilné telefóny slúžili výhradne na telefonovanie, sú dávno preč. Dnes na nich možno hrať hry, surfovať na sociálnych sieťach a v neposlednom rade aj obťažovať svoje okolie. Presne na to posledné sa zamierame v dnešnom článku. S naším šikovným ilustrátorom sme dali dohromady zopár otravných vecí, ktoré ľudia robia so svojimi mobilmi. Aj tebe sa niektorá z nich občas podarí?

1. Prasknutý displej

Zákon schválnosti existujú, nech si každý hovorí, čo chce. Keď umyješ auto, zákonite bude pršať, najrušnejšie dni v práci zásadne padajú na tvoje zmeny a gravitačná sila je o to mocnejšia, keď si kúpiš nový telefón. V živote si nebol taký grambľavý a zrazu ti táto tisíceurová hračka padá na hodinovej báze. Ideálne rovno na betón.

Prasknutý displej nie je lacný špás, no keď už máš ten drahý telefón, tak nech ho môžeš používať so všetkým, čo k nemu patrí. Niektorým to však nevadí. S poškodeným displejom behajú hoc aj dva roky a je im tri-päť, že nevidia polku obrazovky a majú kompletne dorezané prsty. Nuž, proti gustu…

5 otravných vecí, ktoré ľudia robia so svojimi mobilmi
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Vykecávanie v MHD-čke

Možno si povieš, že sa to predsa tak často nedeje, no to asi len preto, že si si už dlho nezabudol slúchadlá. Hneď ako si totiž nútený počúvať zvuky verejnej dopravy, zisťuješ, že hlasné vykecávanie sa o tých najchúlostivejších témach je na Slovensku prakticky národným športom. Takíto ľudia by si mali uvedomiť, že nie sú hlavnými postavami filmu. Nikto, naozaj nikto nepotrebuje vedieť, s kým v piatok večer odchádzali z klubu domov.

5 otravných vecí, ktoré ľudia robia so svojimi mobilmi
ArtCaveManiac / EMEFKA
Žena bez pažeráka sa stala hviezdou TikToku. Takto to vyzerá, keď niečo zje či vypije

Odporúčame prečítať:

Žena bez pažeráka sa stala hviezdou TikToku. Takto to vyzerá, keď niečo zje či vypije

3. Život s jedným percentom

Keď sa povie adrenalínový zážitok, väčšina z nás si predstaví motokros alebo tandemový zoskok. Vybitý telefón sa však do tejto skupiny pokojne môže radiť tiež. Pre väčšinu z nás neexistuje väčší stres ako ráno zistiť, že mobil, ktorý sa mal celú noc nabíjať, sa vlastne nenabíjal a ty už nemáš čas túto osudovú chybu napraviť. Čo ak mi bude volať šéf? Alebo budem potrebovať navigáciu?

Niektorým ľuďom to vrásky absolútne nerobí. Nielenže sa po svete nonšalantne promenádujú s posledným percentom batérie, ešte si aj spokojne počúvajú hudbu a pozerajú videá. „To vydrží,“ hovoria s mávnutím ruky a otvárajú aplikáciu číslo 1523. A ty? Teba ide vykotiť aj za nich…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.