5 problémov, ktoré má každá vysoká žena

Alebo keď máš občas pocit, že sa ti kúsky oblakov zachytávajú medzi zubami

Občas sa hovorí, že ženy, ktoré majú nohy až po zem, sú tie najpríťažlivejšie. Ale aké bremená sa s tým spájajú?

1. Objímanie

Objímanie môže byť vcelku príjemná vec (ak už druhá strana vynašla existenciu dezodorantu a tečúcej vody), no ak svojou výškou môžeš hravo konkurovať monumentálnym stavbám ako Eiffelova veža, stáva sa to celkovo samostatnou kapitolou. Je takmer nemožné objať kohokoľvek nižšieho vzrastu bez toho, aby si mu poskytla vrúcnu náruč vlastného poprsia, neudusila ho a následne sa necítila ako totálny gigantický idiot. Nič na tom nemení ani fakt, že druhá strana je muž a udusenie ženskými vnadami je preňho ten najideálnejší spôsob, akým túto modrú planétu opustiť.

wikihow.com (https://www.wikihow.com/Hug-a-Girl-Who%27s-Taller-Than-You)

2. Oblečenie

Je jedno, ako zvodne sa snažíš vyzerať, ak pravidelne svojou výškou ohrozuješ chod slovenských aerolínii, tak to pravdepodobne nebude taká jednoduchá úloha. Často si kladieš otázku, či v textilných fabrikách niekedy videli anatómiu človeka, ktorý nemá meter päťdesiat, alebo tajne spolupracujú s výrobňou brusnicových čajov na močové cesty a šijú také krátke nohavice schválne. Keď počuješ všetky svoje kamarátky básniť o dokonale padnúcich džínsoch, len ticho sedíš v kúte a premýšľaš o dôležitých historických momentoch módneho priemyslu. Napríklad o tom, kedy ktosi prišiel s inovatívnou myšlienkou vykúkajúcich ponožiek. A ty presne vieš, kto bola táto osoba. Vysoká žena.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/disneypixar-disney-pixar-11tTNkNy1SdXGg)

3. Hlúpe poznámky

Nič ti nespríjemní deň tak ako ch*j, ktorý ti s pocitom, že práve objavil Americký kontinent, povie, že si vysoká. Ó, áno, skutočne je veľmi pravdepodobné, že som celý svoj život strávila zamknutá v trinástej komnate bez stropov a zrkadiel. Ďakujem, že si obohatil môj deň o tento vôbec-nie-do-očí-bijúci fakt, moja realita práve nabrala celkom nový rozmer. Lenže vždy sa nájdu jedinci, ktorých bytostná potreba pomastiť si ich komediálne ego tým najotrepanejším vtipom o vysokých ľuďoch zvíťazí nad zdravým rozumom a pudom sebazáchovy, a tak ti neostáva asi nič iné, ako predstierať, že na nich z tej výšky nedovidíš.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/serious-annoyed-sarcastic-HtYsYjPsw1nVu)

4. Kultúrne vyžitie

Čo si budeme klamať, ľudia v kine ťa milujú. Lebo čo je lepšie ako pozerať film, na ktorý si čakal dva roky, s hlavou akéhosi dvojmetrového tvora uprostred? Hádam už len keby mal afro. A na všetkých firemných večierkoch či akýchkoľvek iných spoločenských podujatiach, ktoré vyžadujú opätky, tomu taktiež nie je inak. Ty si totiž presne ten človek, čo vytŕča z radu aj keď nechce. Doslova. A pokiaľ tvoj plus jedna neholduje netradičnému koníčku a nepríde tam na chodúľoch, jednoducho sa bude musieť zmieriť s myšlienkou, že budete mať zopár chvíľ vzťah na diaľku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/u4DnvVypp0q8U)

5. Nohy

Je jedno, či si mladá, stará a či sa považuješ za mentálne vyspelého jedinca alebo si ešte stále staviaš bunkre z vankúšov, pokiaľ máš skoro dva metre, v určitých situáciach sa ti vždy naskytne otázka, čo mám k*rva robiť so svojimi nohami?! Či už sú to lavice v škole, stôl v jedálni alebo sedadlá v autobuse či lietadle, si skutočne presvedčená, že ako predlohu pre tieto predmety použili Kýblika zo Snehulienky a siedmych trpaslíkov. Ale dlhé nohy majú samozrejme okrem atraktívnej funkcie aj tú praktickú a vždy ťa úprimne pobaví pohľad na malé prepletajúce nôžky tvojich priateľov, keď sa s tebou snažia udržať krok.

tall.life (https://tall.life/top-tall-people-problems/tall-cinema-2/)

Nikdy však nezabúdaj na to, že byť vysoká má aj množstvo pozitívnych výhod. V autobuse sa môžeš opierať o hlavy nižších spolucestujúcich (lebo s cudzím ksichtom vo svojej pazuche sa cestuje najlepšie), mať ten správny nadhľad a keď náhodou prírodná katastrofa zmetie všetky rozhľadne z povrchu zemského, možno práve ty zachrániš lesnícky priemysel na celom Slovensku. Tak sa poďakuj tomu hore a hrdo sa nes na svojich dlhočizných nohách.

Titulná fotka: wikihow.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
10
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
39
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rozkošné fotky hadov, ktoré ťa presvedčia o tom, že nie sú až také hrozné stvorenia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME