5-ročná dcéra našla v maminej kabelke „tyčinku Twix“. Keď ju začala jesť, prišlo sklamanie

Spoiler alert – nebola to tyčinka Twix.

Zdroj: Wikimedia Commons

Deti pojedia všetko. Nie nadarmo možno na väčšine produktov nájsť varovanie „uchovávajte mimo dosahu detí“. Tieto drobné stvorenia sa totiž nezastavia absolútne pred ničím. Niekedy zo zvedavosti, inokedy zase omylom, pretože si niečo na konzumáciu nevhodné pomýlia so sladkou dobrotou… tak či onak, pointa ostáva rovnaká. Deti požerú všetko.

Ako informoval portál Metro.co.uk, svoje o tom vie aj britská mamička Carly Cox, ktorej život je vďaka maškrtnému jazýčku jej dcéry obohatený o ďalšiu nečakanú rodičovskú skúsenosť. 5-ročnej Evie sa totiž podarilo okoštovať ženskú hygienickú pomôcku.

Jedného dňa na ňu dcéra kričala z vedľajšej miestnosti, či môže zjesť tú sladkosť v oranžovom obale. Ničnetušiaca mamička v domnienke, že sa Evie pýta na tyčinku Twix, povolila.

Wikimedia Commons (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Playtex_tampon.jpg)

„Mami, ako sa to je?“ kričala Evie z druhej miestnosti a Carly, ktorá stále nemala ani páru o tom, čo má jej pažravá ratolesť za lubom, odpovedala: „Tak, ako každá iná čokoláda. Proste to rozbaľ a odhryzni si.“ Táto múdra rada však nabrala celkom nový rozmer, keď Carly o niekoľko chvíľ neskôr vstúpila do miestnosti… a našla svoju dcéru žuť menštruačný tampón.

„To nechutí ako čokoláda,“ skonštatovala malá znechutene, zatiaľčo sa veľkú guču bavlny snažila zubami-nechtami (viac teda tými zubami) spracovať. V živote matky nastane niekoľko momentov, keď zostane pri pohľade na svoju ratolesť bez slov. Na druhú stranu má celá situácia aj jedno pozitívum – aspoň si ho do gágora nenapchala aj s aplikátorom.

Po zistení, že nechutná čokoláda nie je tak celkom čokoládou, nasledovala tá nepríjemnejšia časť (aj keď je zaťažko uveriť, že môže byť niečo nepríjemnejšie, ako použiť tampón v nesprávnom otvore) vysvetliť Evie, čo to vlastne je. „Opýtala sa ma, čo to vlastne je, tak som jej povedala, že je to vec, ktorú maminka občas používa,“ vysvetlila Carly pre portál Metro.co.uk. „Tak okrajovo vedela, čo je to menštruácia a toto vysvetlenie jej bohato stačilo.“

Amanda Bynes Tampon GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: metro.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pat a Mat: dvojica ruských chlapcov, ktorá sa snaží ukradnúť fúrik, je na smiech celej krajine

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME