Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila
Premium odznak
Zdroj: ©Shutterstock

5 šialených prípadov ľudí, ktorí podľa vlastných slov cestovali v čase (2. časť)

Pozoruhodné prípady, ktoré ti zamotajú hlavu.

Opäť sa ti hlásime s článkom o cestovaní v čase. Hoci je tento koncept predmetom skôr sci-fi románov a filmov, stále sa nájde dosť ľudí, ktorí veria, že cestovať do minulosti či budúcnosti je možné.

Dokonca nájdeme aj viacero ľudí, ktorí tvrdia, že sami do budúcnosti či minulosti cestovali. V tomto článku si predstavíme 5 zaujímavých príbehov. Tie svojho času o možnosti cestovania v čase nalomili hneď niekoľko ľudí.

1. Håkan Nordkvist

Jedným z údajných cestovateľov v čase je aj istý Švéd menom Håkan Nordkvist. Video s ním sa na internete objavilo v roku 2006. Nordkvist v ňom popisuje, že počas opravy kuchynského drezu sa prepadol červou dierou a preniesol sa v čase do roku 2046. Tu sa stretol so staršou verziou samého seba a všetko si to natočil.

Ako dôkaz ponúkol zábery, na ktorých bolo vidieť rovnaké tetovanie oboch mužov. Že ti príde táto historka „tak trochu“ pritiahnutá za vlasy? Nečudujeme sa. V skutočnosti išlo len o reklamnú kampaň spoločnosti AMF, ktorá týmto spôsobom chcela spropagovať úrazové poistenie. Samozrejme, ako to už na internete chodí, našlo sa dosť ľudí, ktorí na túto mystifikáciu okamžite skočili.

cestovanie v čase, záhada, fakty a zaujímavosti
Shutterstock
Tento článok je dostupný členom EMEFKA PREMIUM


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje