Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

5 situácií, ktoré na začiatku vzťahu vyzerajú úplne inak ako po rokoch

Niektoré veci už nie sú také, aké bývali.


Vzťah sa rokmi mení. To vie každý, kto sa už v nejakom ocitol a nezdupkal z boja ani po tom, čo sa začalo pravidelné súťaženie o prvenstvo v smradľavosti prdov. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko situácií, ktoré na začiatku vzťahu vyzerajú podstatne odlišne ako s pribúdajúcimi výročiami, a pokiaľ si ich so svojou polovičkou už tiež zopár oslávil, určite nám dáš za pravdu.

1. Spoločný pobyt v kúpeľni

„Pozri, láska, niečo pre teba mám!“ kričí, ťahá ju za ruku do kúpeľne a čím sú spolu dlhšie, tým väčšia je šanca, že to je h*vno. Monumentálne h*vno.

Kedysi si pred kúpeľňovým prekvapením nemusela naraziť na nos štipec na bielizeň. Namiesto črevných patálií po fazuľovom prívarku ju čakala vaňa plná peny, sviečky, šampus a večer okorenený zisťovaním, že aj napriek všetkým predpokladom sa určité veci vo vode proste nešmýkajú. Ale treba uznať – tento aromatický skvost má predsa len väčšie grády.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Každodenný mundúr

Americkí vedci zistili, že dlhodobé spolužitie so ženou mení tričko na vyťahané tielko s fľakom od kečupu a rifle na deravé trenky, z ktorých mu vypadáva von… komplet všetko. Stále je to fešák, len teraz po dvoch hltoch piva grgá do rytmu zvučky Hornej Dolnej podstatne častejšie, ako sú sluchy a čuchové bunky jeho drahej schopné zniesť. Ale to nevadí. To sa poddá.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Nosenie mejkapu

Trochu tieňov, trochu riasenky, trochu rúžu, nech si ho zase pol roka nevie zmyť z úst, trochu rozjasňovača sem, lícenky tam. Nádhera. Tri hodiny v prdeli a ešte sa ani nerozhodla, čo si vlastne oblečie. Pár rokov dozadu bolo chystanie na rande celodenný program, no teraz? Hodí na seba džínsy, tričko, vlasy prebehne prstami, a s vedomím, že nemusí mať na tvári desať vrstiev omietky, aby sa na ňu vôbec vedel pozerať, sebavedomo vykročí do sveta.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Jennifer z Ruže pre nevestu: Chodili mi škaredé správy a nadávky, teraz som zamilovaná ako nikdy predtým (ROZHOVOR)

4. Romantické správy

„Dobré ránko,“ cinkla jej každé ráno správa od jej srdca šampióna, aby sa mala prečo ďalšie tri hodiny pripečene usmievať. Krásne to boli časy. Teraz jej už písať nemusí – stačí, že sa prevalí na druhý bok, utrie si zaschnutú slinu z brady a s ranným dychom, čo by porazil aj koňa, jej to zašepká do uška. Správy majú čisto pragmatický charakter, a pokiaľ nejde o vložky, toaletný papier alebo rožky k večeri, ani sa ich neoplatí písať.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Pozeranie filmu

Pre čerstvo zaľúbených je fráza „pozrime si film“ afrodiziakom a zároveň symbolickým prísľubom, že ani jedna strana nebude mať páru, ako vlastne skončí. Ešte ani neskončili úvodné titulky, už si zacláňajú vlastnými hlavami a navzájom si vymetajú mandle, akoby od toho záviselo prežitie ľudskej rasy. Dnes už nie. Dnes keď pozerajú film, tak pozerajú film a kto príliš hlasno dýcha, môže pozerať z chodby. Bodka.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.