Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 situácií, ktoré ťa vynervujú tak, že sa začneš hádať s kýmkoľvek

Netvár sa, že si podobnú situáciu nikdy nezažil.

Nevyliahol si sa včera z vajca a veľmi dobre vieš, že vybíjať si zlosť na náhodných okoloidúcich nie je úplne fér. Ale tieto situácie z teba vedia vydojiť to najhoršie. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko vecí, ktoré ťa vytočia do nepríčetnosti a či už si za iných okolností mierumilovný, alebo nie, po nich zaručene začneš štekať po všetkých a po všetkom. Nuž, aj také dni musia byť.

1. Keď si hladný

Utvorte koridor, lebo vás tu všetkých rad za radom zožeriem, hovoríš si v duchu a veríš, že pokiaľ má ten hore aspoň minimálny záujem o zachovanie ľudskej rasy, bude to rešpektovať. Nemá. Žalúdok zíva prázdnotou a ako na potvoru sa ti v tomto chabom psychickom rozpoložení vrhajú do cesty tí najväčší idioti. „Mohol by si mi, prosím, 753-krát vysvetliť, ako sa používa ten kávovar?“ dovalí sa ti do kancelárie kolegyňa, ktorá by nerozoznala kaktus od Shreka a ty už ani neodpovedáš. Len vrčíš. A vrčíš hlasno.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Keď ťa bolí zub

Keď ti ako malému mama striekala dezinfekciu na odreté koleno, vravel si si, že väčšia bolesť ako toto hádam neexistuje. Lenže to si ešte nevedel, ako sakramentsky vie bolieť zub. Nielenže máš spuchnutú polku papule, nevieš prehltnúť ani vodu, nieto sa ešte najesť (čím sa opäť dostávame k bodu číslo jedna), ešte sa od teba očakávajú aj spoločenské interakcie. Nie. Proste nie.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Keď si v zápale hry

No jasné. To by nebol deň, aby si si nezapol hru a do troch minút ti neklopkala na plece polovica národa s problémom, ktorý nepočká. Vtedy by si bol schopný im tú paprču aj odhryznúť. A reálne to zvažuješ. To si máš naozaj na čelo vytetovať slovo „nerušiť“, aby ľudia pochopili, že uprostred misie nepôjdeš vraždiť pavúka, ani keby so zbraňou v ruke kradol všetky vaše finančné rezervy?! No tak.

© ArtCaveManiac / EMEFKA
Dvíhaj kotvy a poď sa baviť - tá najlepšia zábava s MyBeat a gločkom pokračuje

Odporúčame prečítať:

Dvíhaj kotvy a poď sa baviť. Tá najlepšia zábava s MyBeat a gločkom pokračuje

4. Keď nemáš peniaze

Kto nezažil, nepochopí. Jedna vec je srandovať, že budeš zase týždeň na vifonkách a druhá loviť z vrecka posledné drobáky, zatiaľ čo predavačka skepticky zazerá na tie dva smutné rožky a tresku, a cítiť sa ako posledný chudák.

Samozrejme, že práve vtedy ťa kamoš z výšky pozýva na pivo a ty nemáš gule povedať mu, kde je pes zakopaný. Tak naňho preventívne navrieskaš, že ti päť rokov dozadu kukal frajerke do výstrihu… kým jej na mol ožratý oduševnene grcal na topánky. Kto chce psa biť, palicu si nájde.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Keď ťa vytočí polovička

Tvoja polovička vie o tebe všetko. Vie, že po rannej cige ti pri šprinte na záchod nemá stáť v ceste, vie, že segedín papáš vždy so štyrmi knedľami a rovnako ako kopec iných vecí vie aj to, ako ťa nasr*ť, až ti z uší do neba stúpajú tmavé chuchvalce dymu. Túto vedomosť si necháva na špeciálne príležitosti. Napríklad na siedmu ráno, keď sa ponáhľaš do práce a po celý zvyšok dňa sa od teba očakáva produktivita a tímový duch. Skvelé. Fakt skvelé.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.