Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 situácií, ktoré ťa vynervujú tak, že sa začneš hádať s kýmkoľvek

Netvár sa, že si podobnú situáciu nikdy nezažil.

Nevyliahol si sa včera z vajca a veľmi dobre vieš, že vybíjať si zlosť na náhodných okoloidúcich nie je úplne fér. Ale tieto situácie z teba vedia vydojiť to najhoršie. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko vecí, ktoré ťa vytočia do nepríčetnosti a či už si za iných okolností mierumilovný, alebo nie, po nich zaručene začneš štekať po všetkých a po všetkom. Nuž, aj také dni musia byť.

1. Keď si hladný

Utvorte koridor, lebo vás tu všetkých rad za radom zožeriem, hovoríš si v duchu a veríš, že pokiaľ má ten hore aspoň minimálny záujem o zachovanie ľudskej rasy, bude to rešpektovať. Nemá. Žalúdok zíva prázdnotou a ako na potvoru sa ti v tomto chabom psychickom rozpoložení vrhajú do cesty tí najväčší idioti. „Mohol by si mi, prosím, 753-krát vysvetliť, ako sa používa ten kávovar?“ dovalí sa ti do kancelárie kolegyňa, ktorá by nerozoznala kaktus od Shreka a ty už ani neodpovedáš. Len vrčíš. A vrčíš hlasno.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Keď ťa bolí zub

Keď ti ako malému mama striekala dezinfekciu na odreté koleno, vravel si si, že väčšia bolesť ako toto hádam neexistuje. Lenže to si ešte nevedel, ako sakramentsky vie bolieť zub. Nielenže máš spuchnutú polku papule, nevieš prehltnúť ani vodu, nieto sa ešte najesť (čím sa opäť dostávame k bodu číslo jedna), ešte sa od teba očakávajú aj spoločenské interakcie. Nie. Proste nie.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Keď si v zápale hry

No jasné. To by nebol deň, aby si si nezapol hru a do troch minút ti neklopkala na plece polovica národa s problémom, ktorý nepočká. Vtedy by si bol schopný im tú paprču aj odhryznúť. A reálne to zvažuješ. To si máš naozaj na čelo vytetovať slovo „nerušiť“, aby ľudia pochopili, že uprostred misie nepôjdeš vraždiť pavúka, ani keby so zbraňou v ruke kradol všetky vaše finančné rezervy?! No tak.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Komické správy Slovákov, ktorí sa snažili predať veci na internete

4. Keď nemáš peniaze

Kto nezažil, nepochopí. Jedna vec je srandovať, že budeš zase týždeň na vifonkách a druhá loviť z vrecka posledné drobáky, zatiaľ čo predavačka skepticky zazerá na tie dva smutné rožky a tresku, a cítiť sa ako posledný chudák.

Samozrejme, že práve vtedy ťa kamoš z výšky pozýva na pivo a ty nemáš gule povedať mu, kde je pes zakopaný. Tak naňho preventívne navrieskaš, že ti päť rokov dozadu kukal frajerke do výstrihu… kým jej na mol ožratý oduševnene grcal na topánky. Kto chce psa biť, palicu si nájde.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Keď ťa vytočí polovička

Tvoja polovička vie o tebe všetko. Vie, že po rannej cige ti pri šprinte na záchod nemá stáť v ceste, vie, že segedín papáš vždy so štyrmi knedľami a rovnako ako kopec iných vecí vie aj to, ako ťa nasr*ť, až ti z uší do neba stúpajú tmavé chuchvalce dymu. Túto vedomosť si necháva na špeciálne príležitosti. Napríklad na siedmu ráno, keď sa ponáhľaš do práce a po celý zvyšok dňa sa od teba očakáva produktivita a tímový duch. Skvelé. Fakt skvelé.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť