Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 situácií, počas ktorých ti srdce vyskočí hádam až do krku

Poznáš ich aj ty?

Život by bol nudný, keby sa nám diali len dobré veci, preto ich z času na čas treba vykompenzovať situáciou, ktorú by si pokojne oželel. Napríklad takouto. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko nepríjemných momentov, keď máš srdce hádam až v krku, a pevne veríme, že každý jeden z nich ti bude dobre známy. Tak sa teda poďme na ne pozrieť.

1. Veľký pes bez vôdzky

„Nebojte sa, Dunčo sa chce len hrať,“ kričí majiteľ vzdialený pätnásť svetelných rokov, a možno by si mu to aj zožral, keby tuto Dunčo nebol stokilové teľa, ktoré by ťa na jeden hryz mohlo zlupnúť na večeru.

Ono takto. Väčšinou sú to práve malé psy, pri ktorých je vždy isté riziko, že ťa v práci naporciujú a predajú na orgány, zatiaľ čo tie veľké by ti zniesli aj modré z neba. Ale keď sa na teba valí chlpáč s chrupom veľkosti tenisového ihriska a ty nevieš, čo je zač, nie je ti všetko jedno. Vôbec nie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Idiot v protismere

Na každého príčetného vodiča pripadá minimálne desať idiotov, ktorí dosť naivne veria vlastnej nesmrteľnosti. Ale časom si človek zvykne. Keď sa ti prvýkrát niekto lepil v kolóne na zadok, mal si chuť natruc mu to nacúvať rovno do ksichtu, teraz si už len od srdca zanadávaš. Ani experti bez smerovky ti už žily netrhajú, ale čo je veľa, to je moc.

Je veľa typov ľudí, pre ktorých máš presne nulovú toleranciu, a medzi tými, čo čumiac do mobilu blokujú regál v obchode, a tými, čo v autobuse telefonujú na reproduktore, títo zaručene víťazia. Šoféri, ktorí predbiehajú v zákrute.

Len si tak pokojne plachtíš vozovkou, keď ti zrazu svetlá oprotiidúceho auta prepália zrenice a ty už vieš, že bude zle. Brzdíš, on pridáva, obom vám lepí a teba ešte ako bonus ide od jedu rozhodiť. Hádam mu to karma vráti a cez noc mu čelné sklo okaká minimálne pterodaktyl.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Niektorých stál život. 5 známych osobností, ktoré sa nakazili vírusom HIV

Odporúčame prečítať:

Niektorých stál život. 5 známych osobností, ktoré sa nakazili vírusom HIV

3. Frajerkin nájazd na telefón

„Požičaj mi mobil,“ zahlási tvoja frajerka, a keďže sa ti rozhodne nechce vstávať a vybrať ten jej z nabíjačky, veľmi neprezieravo jej ho vložíš do rúk. „Len si niečo vygooglim,“ zahlási… a vtedy ti to dopne. Mohla by ti prelustrovať kompletne všetky správy, fotky aj videá, hoc aj výpisy z účtu a nič by nenašla. Ale internetový prehliadač? To je zakázané územie.

Lenže teraz už je neskoro. Vyšklbnúť jej ho spred ksichtu by bolo asi také nenápadné ako zaplatiť si členstvo na stránke pre dospelých zo spoločného účtu, a tak ti v tejto fáze ostáva len jediné. Tŕpnuť, hyperventilovať a modliť sa ku všetkému, čo ti je sväté, aby nehľadala nič začínajúce písmenom P. Veľa šťastia.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.