Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 situácií, pri ktorých si povieš: „Prečo sa vždy toto stane práve mne?“

Keď si raz nekúpiš lístok, a práve vtedy príde revízor...

Prečo práve ja? Ak si si túto otázku tento týždeň nepoložil už minimálne desaťkrát, tak hádam ani raz, a to je ešte len streda. Človek má miestami pocit, že pobral smolu za celý národ, a keď sa dlho nič zlé nestane, už len čaká, kedy to príde. Ak si na tom rovnako, potom sa nepochybne nájdeš v tomto článku, ktorý sme si v spolupráci s naším šikovným ilustrátorom pre teba pripravili. Poďme sa naň vrhnúť.

1. Keď musíš dopĺňať kávovar

Rána bývajú kruté a jediné, čo ťa vykotúľa z postele, je vedomie, že v práci máte kávovar. Ten kávovar, ktorý ťa z duše nenávidí. Ten kávovar, ktorý sa pod chvíľou rozhodne sabotovať celú tvoju existenciu. Keď si robí kávu niekto iný, fičí, ako má, ale akonáhle sa k nemu priblížiš ty, už bliká načerveno a piští, že niečo potrebuje.

Najprv doliať vodu, potom vyprázdniť nádržku, odvápniť, rozobrať na súčiastky, prefúkať a pokropiť krvou pravého jednorožca. Nezabudni sa nakoniec pokloniť a odrecitovať modlitbu starovekých Inkov, aby dobre bolo. Pol hodiny v prdeli, ale to nevadí. Veď to kvantum papierov, čo ti sedí na stole, sa vybaví aj samo.

Situácie, ktoré sa stanú len tebe
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Keď si raz zabudneš kúpiť lístok

Šprintuješ, akoby ťa naháňalo stádo splašených bizónov, na brade zaschnutý zvyšok zubnej pasty, ledva si si nohavice natiahol, ale v zákrute už vidíš prichádzajúci autobus a všetko ostatné ide bokom. Lístok? Nemáš, ale keď si sadneš, pošleš SMS-ku. Ha. Prd makový.

Každý. Jeden. Deň. Cestou do práce, cestou z práce, či prší, sneží alebo tanky padajú, každý poondiaty deň máš lístok a každý poondiaty deň je to každému fuk. Ale dnes? „Kontrola cestovných lístkov.“

Situácie, ktoré sa stanú len tebe
ArtCaveManiac / EMEFKA
Príbehy ľudí, ktorí pristihli ex pri nevere

Odporúčame prečítať:

Ľudia prezradili, ako pristihli svojich bývalých partnerov pri nevere

3. Keď si na skúške na vodičák zabudneš dať pás

Kto kedy robil autoškolu, vie – pás je tvoj úhlavný nepriateľ. Vedľa teba sedí znudený inštruktor, ktorý by už najradšej bol doma, zozadu ti na krk dýcha policajt, čo veľmi očividne striehne aj na tú najmenšiu chybu, a tebe tak sťahuje polky, že by si medzi nimi mohol ohýbať oceľové pláty. „To zvládneš,“ hovoríš si a snažíš sa z hlavy vytesniť skutočnosť, že sa potíš ako prasa a ruky sa ti svojvoľne kĺžu po volante.

Spojka, zaradíš jednotku, pomaly púšťaš, pridávaš plyn… poď, bude z teba Schumacher. Už sa vidíš na Formule 1, ako s prehľadom režeš všetky zákruty, keď tu zrazu: „Vystúpte si, prosím.“ Nechápeš, čo si urobil, a potom ti to docvakne. Ten bezpečnostný pás tam asi nie je na ozdobu.

Situácie, ktoré sa stanú len tebe
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť