5 situácií, v ktorých si povieš, že toto si vážne prehnal

A potom sa otrasieš a urobíš to zas…

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nestúpiš, ale niektoré rieky skrátka majú svoje čaro. Možno sú plné krokodílov, žaburiny a bohvieakého bordelu, možno sa v nich skoro utopíš a možno to celé budeš nakoniec ľutovať… ale nakoniec to aj tak urobíš zas. S naším ilustrátorom sme niekoľko takých „riek“ načrtli v našom článku a sme si takmer istí, že ti budú povedomejšie, ako by si chcel.

1. Zješ veľa čili

Pikantné jedlo. Keď ho neznášaš, nie je problém – proste ho neješ. Trochu horšie je, keď ono neznáša teba a ty si aj napriek tomu nevieš capnúť po prstoch. Jedna porcia mexického ragú ešte nikdy nikoho nezabila, povieš si… a potom celý večer tróniš na hajzli a reálne máš pocit (ty, aj zvyšok ulice), že buď porodíš ježka, alebo sa pres*rieš až na onen svet. Ideálne by asi nebolo ani jedno, ale z toho druhého môže vzniknúť aspoň úsmevný nápis na náhrobnom kameni. Treba myslieť pozitívne, no nie?

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Prežerieš sa do bezvedomia

Čo narobíš, keď to chutí tak sakramentsky dobre? Človek nikdy nevie, kedy ho na ceste skosí idiot, čo si myslí, že značky slúžia len na to, aby bilbordom pri ceste nebolo samým smutno. Hádam nebudeš riskovať, že poslednú šancu dať si svoje obľúbené jedlo nevyužiješ naplno. A tak sa z jednej porcie stanú dve, z dvoch tri, tri je nepárne a to je škaredé… až sa napokon zvieraš na gauči v predsmrtných kŕčoch a prosebne kričíš do neba, aby ťa tu ešte chvíľu nechali. Sám si za to môžeš, ale úprimne? Ani ti to nie je ľúto.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. „Na chvíľu“ si pospíš

Mladý a sprostý. To si nebol v šestnástke, keď si na posedenie exol dve fľaše vodky a zvyšok večera grcal vo farbách nemeckej trikolóry – vtedy si bol mladý, sprostý, ale odvážny. Mladý a sprostý si bol v škôlke, keď si reval ako tur, zatiaľ čo ťa učiteľky za nohy ťahali do postele, aby si si poobede pospal. Bože, čo by si za to teraz dal.

Našťastie je ten hore milosrdný a medzi platením daní a vymýšľaním, čo budeš najbližší týždeň jesť, ti aj teraz občas poskytne príležitosť na poobedného šlofíka. Ale všetci vieme, ako to chodí. Čo mal byť oddych na polhodinku sa zmení na stav bdelej kómy a ani sa nenazdáš, celý deň je v prdeli. Vonku tma ako v rohu, no teraz už naozaj veľa vody nenamútiš. Hups.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Prebdieš celú noc

Klasika, poznáš to. Budík nastavený na šiestu ráno, už od ôsmej si hovoríš, že dnes pôjdeš spať skôr, lebo s týmto režimom ťa tvoj príjem kofeínu za chvíľu dostane do hrobu. A potom to celé niekde zlyhá. Zablúdiš na instagram, na youtube, štyri hodiny pozeráš mačky splachovať záchod, ďalšie štyri reakcie na mačky splachujúce záchod a nakoniec si pustíš nejakú stupídnu hru.

Bum, vonku svitá, ty by si kruhy pod očami mohol prenajímať ako náhradný domov pre opustené kengury a idylka osemhodinového odpočinku sa rozplynie v povetrí. To bude zase deň.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Spiješ sa pod obraz boží

Idem len na jedno, povedal si si a pokiaľ si následkom zrážky s parným valcom natrvalo nestratil dlhodobú pamäť, tak si tomu na sto percent ani sám neveril. Nikdy nejdeš na jedno. Keď sa však ráno zobudíš s opicou, želáš si, aby si chodil. V hlave ti treští, v hube máš sucho, nevieš, či to z teba skôr vyletí vrchom alebo spodkom a každý pohyb bolí ako fras. No bolo ti toto treba?

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
50
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
13 tajomných a záhadných objektov, ktoré nálezcom zamotali hlavy. Na čo slúžili?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME