Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

5 spôsobov, ako zraniť mužské ego jednou jedinou vetou

Toto naozaj nechce počuť žiadny chlap.


Sú vety, ktoré nikto nemá rád. „Zvoní pre učiteľov, nie pre vás“ bol v školských časoch úplný strop, „dnes by si mohol potiahnuť nadčas“ je ním dnes. No potom sú tu vety, na ktoré je špeciálne háklivé jedno konkrétne pohlavie, a tým dnes, zhodou okolností, budú muži.

S naším ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko hlášok, ktoré zaručene dochrámu ich ego, a je viac než isté, že žiadny chlap ich v živote počuť nechce. Mal si už tú česť?

1. „Zlaté, aj ty máš prsia.“

Mať trojky kozy je super, ale len za predpokladu, že si nechceš kúpiť peknú čipkovanú podprsenku… alebo nie si chlap. Bohužiaľ, telu neporučíš. Vytrénoval si ho, aby vedelo zadržať prd na osem hodín a potom ešte trochu dlhšie, ak sa musíš zastaviť u frajerky, ale na rovnomernú distribúciu tukových vankúšikov si predsa krátky.

Bolo by fajn, keby na túto výstuž v hrudnej oblasti nikto neupozorňoval, ale keďže má vesmír značne malicherný zmysel pre humor, sem-tam sa uštipačnej poznámke zo strany svojej partnerky skrátka nevyhneš. Možno to nemyslí v zlom, ale ty by si sa v tom momente najradšej pod zem zakopal.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. „Jazdíš horšie ako žena.“

„Dnes jazdíš horšie ako žena,“ šplechne mu do ksichtu hneď po tom, čo vďaka jej kecom o podvedenej Aničke z marketingového trikrát minul správnu odbočku a potom to skoro napálil do stromu, lebo zvýskla, že vidí pri ceste veveričku.

Hlboký nádych, hlboký výdych, povie si v duchu. Veď ju celkom ľúbi a vyhodiť ju za jazdy by bolo v značnom rozpore s jeho morálnymi zásadami, ale potom to príde. Posledný klinec do rakvy. „Nechceš sa radšej niekoho opýtať na cestu?“ No tomu ver, že nechce. Ale ona by si mala niekoho vytipovať, keďže sa každou sekundou zvyšujú jej šance, že zvyšok cesty pôjde peši.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Nazývajú ju najnebezpečnejšou ženou sveta. Kto je sestra severokórejského vodcu?

Odporúčame prečítať:

Nazývajú ju najnebezpečnejšou ženou sveta. Kto je sestra severokórejského vodcu?

3. „Kedy si konečne prečítaš návod?!“

Návody sú pre slabochov. Správny chlap ho šmarí do koša hneď v úvode, lebo lepší program na nedeľu ako trojhodinové nadávanie na absenciu správnych skrutiek hádam ani neexistuje. To je vždy zárukou kvalitného výsledku. Po polhodine mu začína navierať žila na čele, po hodine už funí ako doberman a po dvoch už od jedu vidí trojmo a najradšej by do niečoho kopol.

Presne vtedy sa do záberu vkradne jeho drahá polovička a namiesto vychladeného piva ho počastuje hláškou, za ktorú by si zaslúžila stúpiť v ponožke do mláčky vody. „Choď si nájsť návod na internete,“ povie a koleduje si o jeden zo zbierky vražedných pohľadov, ktoré si na tento deň šetril. Neexistuje. To radšej budete sedieť na zemi, akoby mal googliť inštrukcie na montáž stoličky. Hádam nie je debil.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.