5 spôsobov, ktorými ti tvoj partner dáva najavo, že ťa má rád

Prejavy lásky sa dajú vyjadriť aj bez slov.

Zdroj: Profimedia.sk

Prejavy lásky sú naozaj rôzne. Hovorí sa, že ľudia majú rôzne jazyky lásky, ktorými prejavujú tomu druhému náklonnosť. Okrem toho ti však môžu aj rôzne iné činnosti tvojej polovičky preukázať, že jej na tebe záleží. Nielen čarovné slovíčka „ľúbim ťa“ hovoria o tom, že tvoj partner ťa má naozaj rád. Zozbierali sme niekoľko zaujímavých situácií, ktoré sú jednoznačným prejavom náklonnosti. 

1. Rád sa mazná rovnako ako ty

Každý, kto je zaľúbený alebo prejavuje voči niekomu city, sa rád mazná s tým druhým. Nie vždy sa však ten druhý mazná rovnako rád ako ty. Ak to ale aj napriek tomu robí, znamená to, že si váži kvalitný čas strávený s tebou, a tiež, že si váži intimitu vo vašom vzťahu.

Aj „obyčajné“ bozky na čelo a nečakané objatia zo zadu sú prejavom toho, že si preňho dôležitá, bez toho, aby ti to povedal slovami.

freestocks.org, Unsplash

2. Nemá problém o vás hovoriť pred kamarátmi a rodinou

Keď tvoj partner nemá problém hovoriť o tebe a o vašom vzťahu pred najbližšími, tak je to jasný znak toho, že nemá nejaké obavy zo záväzkov. Jednoducho si váži záväzky, ktoré voči sebe máte a nesnaží sa ťa nejak oklamať.

3. Povzbudzuje ťa v dosahovaní tvojich cieľov

Byť vo vzťahu neznamená byť na sebe vkuse nalepení. Každý by si mal vo vzťahu zachovávať svoje vlastné ja, svoju osobnosť, ku ktorej patria aj tvoje koníčky a ciele.

V prípade, že ťa tvoj partner podporuje v tom, aby si sa venovala svojim koníčkoch, namiesto toho, aby chcel, nech tráviš väčšinu voľného času s ním, znamená to, že si váži tvoj osobný priestor. Keď chápe, že máš stále svoj vlastný život a svoje ciele, je to prejavom dospelosti a pravej lásky.

Alex Bertha, Unsplash

4. Počúva ťa tak, akoby bol tvoj osobný denníček

Ak ťa tvoj partner nemá problém počúvať počas tvojich dobrých, ale aj zlých dní, je nielen skvelým príkladom poslucháča. Toto možno prehliadnuteľné gesto naznačuje, že je pre dotyčného dôvera vo vzťahu veľmi dôležitá. Vďaka tomu, že ti partner umožní vyrozprávať sa, kladie zároveň dôraz na to, aby bolo vaše puto silnejšie.

5. Pomáha ti pri domácich prácach

Nie každý rád upratuje, umýva riady a robí ďalšie domáce práce. Ak však tvoj partner nemá problém pomôcť ti s tým, tak to znamená, že ťa vníma ako rovnocenného partnera. Avšak rovnocennosť sa môže prejavovať aj inak, nielen tým, že ti bude partner pomáhať s domácimi prácami.

Profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
BACK TO THE MEMES: Veľké zhrnutie mesiaca január

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME