5 spôsobov pitia alkoholu

Akými spôsobmi sa dá piť alkohol? Verím, že väčšina z nás si už vyskúšala takmer všetky varianty.

Poznáš to, keď sa už v pondelok v škole/práci začneš tešiť na ten vysnívaný piatok, ktorý príde ako odmena za tých hnusných 5 dní, tvoj stres upokojujú myšlienky na to, ako sa po ťažkom pracovnom týždni konečne napiješ a čistá voda to určite nebude. Akými spôsobmi pijeme alkohol?

1. Dnes nepijem

© pixabay.com (https://pixabay.com/en/brandy-cognac-alcohol-drink-402572/)

Táto situácia nastáva hlavne vtedy, keď ste sa minulý víkend spili ako sviňa a teraz ste sa rozhodli, alebo teda aspoň si myslíte, že ste sa rozhodli, že si dáte aspoň na jeden víkend pauzu a poviete si, že sa dokážete baviť aj bez alkoholu. Čo pravdepodobne aj dokážete, no nie v spoločnosti akej ste… Po prehováraní vašich kamarátov im napokon prikývnete: „Dobre, dám si s vami, ale len jedného panáka!“ No, to určite nebude všetko, pokiaľ teda nemáte oceľovú vôľu. Nakoniec aj tak skončíte tak, ako aj minulý víkend, možno trochu lepšie alebo horšie, to nie je podstatné.

2. Pitie na slušného

© pixabay.com (https://pixabay.com/en/girl-young-woman-beauty-model-1064664/)

Takto pijú ľudia, ktorí na odreagovanie nepotrebujú liter vodky, alebo hocijakej inej liehoviny, poznajú svoje hranice a limity a chcú do seba dostať len toľko, aby sa dostali do fajn nálady a vtedy vedia, že je čas prestať. Títo ľudia sa neprebudia s opicou takou, že im ide hlava vybuchnúť, takisto nepotrebujú mať pri posteli bandasku plnú vody. Ak ste medzi nimi, tak vám gratulujeme.

3. Na démona

© Pexels.com (https://www.pexels.com/photo/alcohol-event-fun-hangover-52507/)

Toto je presne ten spôsob, kedy do toho idete s tým, že budete „na demóna“, pretože vypiť toľko alkoholu by žiadna pozemská bytosť nedokázala. No vy ste výnimoční. Alkohol pijete akoby to bola voda a nie vodka, chvíľu si užívate tú eufóriu, smejete sa, začína sa vám všetko točiť a potom nadíde ten moment, kedy objímate záchod a niečo si pre seba len mrmlete. Samozrejme objímať záchod je ešte jedna z tých lepších variant. Síce si aspoň polku toho večera nepamätáte, no užili ste si to naplno a tak to má predsa byť.

4. Chcem viac!

© pixabay.com (https://pixabay.com/en/alcohol-beer-bottle-clean-detail-2457/)

Tento problém postihuje všetkých poctivo vytrénovaných, alebo tých, ktorým príroda nadelila vysokú odolnosť voči účinkom alkoholu. Ak pijete v podniku, tak vás to stojí „milión“, aby ste sa poriadne opili a ak mimo neho, tak to skončí nedostatkom alkoholu pre vás a vďaka vám možno aj nedostatkom pre ostatných. Môžete sa síce pýšiť tým, že prepijete hocijakého kamaráta, no na druhú stranu vás pitie vyjde cenovo tak, ako 3 „bežných smrteľníkov“.

BONUS – 5. Dozorca

© pixabay.com (https://pixabay.com/en/speed-car-vehicle-drive-automobile-1249610/)

Musí byť aj niekto, kto sa bude o svojich kamarátov s niekoľko promile alkoholu v krvi starať. A čo by to bolo za kamaráta, keby ich ráno (alebo hocikedy kedy proste zavolajú a donútia ho vyliezť z postele) neodviezol domov, alebo na nejakú párty, kam sa práve rozhodli ísť? Musí ich mať naozaj rád, keď verí ich slovám, že mu auto určite neovracajú a že možno neskôr prispejú aj na benzín. To nie je všetko, je tu ešte ďalší druh starostlivosti, kedy vám bude držať vlasy pri objímaní toaletnej misy, čo je parketa najmä pre dievčatá.

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
70
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Mačkáš mi hada, debile!" Milovníčka alkoholu zo Zámeny manželiek valcuje internet

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME