5 supertipov ako (ne)spraviť originálnu fotku…

…vďaka ktorým určite nevynikneš

Je až neuveriteľné koľko fotiek dennodenne pribudne na internet. Fotíme čo jeme, v čom sa vozíme, čo máme oblečené, čo práve pijeme, kde práve sme a hlavne fotíme samých seba. Dalo by sa to nazvať aj davovou psychózou. Je to možné, aby za jeden deň človek tak zmenil svoju vizáž, žeby to musel zdokumentovať? To už zrejme hraničí s chorobou, rovnaká fotka- každý boží deň. A samozrejme treba stále kontrolovať koľko likeov pribudlo, veď len na tom na tomto svete záleží. Svet je hneď krajší, keď dvesto ľudí uzná, aká si krásna. Nezáleží na tom, že ty zaspávaš s pocitom, že si kôpka hnoja. Ráno sa nalíčiš, hodíš tú istú obľúbenú pózu a pršteky hore opäť pribúdajú.

my camera roll be like #dogs #love #samephotos #justtakepict #adorable

A post shared by Yukie Maloney (@yukie_s2_m) on

Duckface

Zlá burina nevyhynie. Takisto sa aj duckface drží na popredných priečkach autentickej a svojskej fotografie. Niektoré ženy vybabrali so systémom a rôznymi zákrokmi dotvarovali svoje pery  k dokonalosti tak, že vlastne vyzerajú, že sa bozkávali s úľom alebo sa snažili vyfajčiť vysávač. Tu sa kreativite medze nekladú. Už viac nemusia špúliť pery, je to čistá prirodzenosť.

instagram.com (https://www.instagram.com/explore/tags/duckface/)

Snapchat filtre

Nie je nič krajšie, ako keď sa tvoja frajerka zmení na psa, že? Už len nasypať granule, zohnať obojok (ale čože, ten už predsa má) a vyvenčiť. A čo tak kvetinky dookola hlavy pre pocit, že si čistá a úprimná víla a nie jedovatá zmija? Môžeš sa stať čímkoľvek a robiť čokoľvek a ty si si vybrala život s filtrom. Veď život je pod filtrom krajší a ľudia ťa aspoň podľa likeov majú radšej. Potom nech sa však muži nečudujú, keď namiesto rozkošného zajačika, príde na rande rozkošná ropucha.

instagram.com (https://www.instagram.com/explore/tags/snapchatfilter/)

Zrkadlovka

To najlepšie, čo na internete môžeš nájsť. Stále nás udivuje, aká flexibilná vie byť chrbtica, že dokážeš dostať do jedného záberu aj prsia aj zadok. Neuveriteľne nacvičené a dookola opakujúce sa pózy, pri ktorých iné ženy žiarlia a muži slintajú. Strop zo všetkých topov sú zrkadlovky v kúpeľni. Nie je nič viac sexi ako sprcha, zubné kefky, drogéria a uteráky. Vlastne áno, je niečo oveľa lepšie. Je to toaleta!

instgram.com (https://www.instagram.com/explore/tags/mirrorselfie/)

Hitky

Častým javom na fotkách je vyplazený jazyk alebo nie príliš vábny výraz s utekajúcim jedným očkom. Chceš tým azda ľuďom niečo naznačiť alebo máš určité problémy, ktoré spôsobujú úškrn na tvojej tvári? A čo tak ukázať na fotke symbol mieru? A popritom rozmýšľaj, ako rozbiť hlavu tomu, kto ti tú fotku neosrdiečkoval. Našťastie takéto gestá pomaličky vymierajú. No prichádzajú ďalšie. Hitom minulého leta bolo odfotiť si nohy ,,a lá párky.“ Dnes je v móde fotiť sa v štýle ,,follow me to..“ Je ich už tak veľa, že jediné prípustné ,,follow me to“ je, ak máš v druhej ruke pivo.

flickr.com (https://www.flickr.com/photos/ileohidalgo/12727443623)

Čo to stále hľadáš?

Obľúbená póza, ktorá má pôsobiť sexi, žensky a zvodne. Je to tak aj v skutočnosti? Nás napadá skôr to, či azda niečo stratili a teraz to nevedia nájsť. Sú to kľúče? Mobil? Pani pozoruje mravce?  Hľadá svoju sebaúctu? Alebo je to pokus ,,odfoť ma tak akože nenápadne, akože o tom neviem“. Ak by sme sa tu bavili o jednej fotke, povedzme, že ti aj uveríme, že o tom nevieš. No prelistuj si svoj profil a schválne spočítaj, koľko ,,momentiek“ tam máš.

instagram.com (https://www.instagram.com/explore/tags/sexigirl/)

Pro tip

Chápeme, že v dnešnom svete byť originál je veľmi ťažké. Každá novinka sa stane raz okopírovanou a nechcenou. No my ti prinášame ženu s veľkým Ž, ktorej sláva bude žiť asi večne. Celeste Barber ti snáď nemusíme predstavovať. Táto nesmierne vtipná a úžasná žena, vie ako zaujať. Možno sa inšpiruješ aj ty.

DID SOMEONE SAY HOLIDAY? #celestechallengeaccepted #celestebarber #funny #KendalJenner @expediaau #Expediaau #sp

A post shared by Celeste Barber (@celestebarber) on

I'm not a morning person. #celestechallengeaccepted #celestebarber #funny #britishvogue

A post shared by Celeste Barber (@celestebarber) on

Cooks dinner once. #celestechallengeaccepted #celestebarber #funny #katyperry ( 📸 @mrsmillahs )

A post shared by Celeste Barber (@celestebarber) on

Titulná fotka: flickr.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
147
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Keď sa snažíš pekne obliecť, no všetko okolo teba zlyháva na plnej čiare...

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME