Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra
Zdroj: ©Shutterstock

5 svetových celebrít, ktoré sa zosobášili so svojimi fanúšikmi

Niektoré manželstvá stále držia, iné sa zakrátko rozpadli.

O tom, že je láska nepredvídateľná, vedia veľmi dobre aj v Hollywoode. Sme zvyknutí považovať filmové hviezdy za nedosiahnuteľné idoly, aj keď veľa z nás by si svoju obľúbenú herečku či herca chcelo vziať k oltáru. Možno tomu nebudeš veriť, ale skutočne sa to istým ľudom podarilo.

Niektoré slávne celebrity spoza „veľkej mláky“ mali pomer so svojimi veľkými fanúšikmi, a dokonca si ich v pár prípadoch nakoniec vzali. Toto sú príbehy piatich neuveriteľných lások, z ktorých nie všetky mali na konci „happy end“.

Tom Cruise a Katie Holmes

Herečka Katie Holmes raz počas rozhovoru uviedla, že „Tom Cruise bol zakázaným snom každého dievčaťa“ a všetky ho museli mať v izbe na plagáte. K ich prvému stretnutiu došlo v apríli 2005. O rok neskôr oznámili, že spolu čakajú dieťa. V apríli 2006 sa im narodila dcéra Suri. Potom nasledovala ich svadba za účasti mnohých ďalších hollywoodskych hviezd v Taliansku.

Žiaľ, hneď pri prvom páre v zozname musíme skonštatovať, že ich manželstvo netrvalo dlho. Navyše to bolo už Tomovo tretie. V roku 2012 Holmes podala po päť a pol roku žiadosť o rozvod. Keďže zákony štátu New York vyžadujú, aby všetky rozvodové dokumenty zostali tajné, údaje o vysporiadaní nie sú verejnosti prístupné.

Tom Cruise, Katie Holmes, manželstvo, herec, herečka
Shutterstock

Matt Damon a Luciana Barroso

Príbeh Matta Damona má zatiaľ úplný opačný koniec ako ten Toma Cruisa. Počas nakrúcania filmu Bratia ako sa patrí v roku 2003 stretol v Miami Lucianu Bozán Barroso, ktorá tam pracovala ako barmanka. Mattovi ako fanúšička pomohla uniknúť pred ďalšími obdivovateľmi, ktorí ho otravovali, a v tej chvíli prepukla iskra, z ktorej sa zrodil ich milostný príbeh. Pár sa vzal na súkromnom obrade v decembri 2005 v Manhattan Marriage Bureau blízko newyorskej radnice.

Damon sa stal nevlastným otcom Lucianinej mladšej dcéry Alexie, ktorá bola z jej predchádzajúceho manželstva. Pár má aj tri spoločné deti – Isabellu, Giu Zavalu a Stellu Zavalu. V apríli 2013 si Matt so svojou ženou obnovili svadobný sľub po ôsmich rokoch manželstva.

Matt Damon,  Luciana Barroso, herec, manželstvo
Shutterstock

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí hrali vo filmoch a seriáloch spolu so svojimi deťmi (2. časť)

Anne Hathaway a Adam Shulman

Dvojica sa zosobášila v roku 2012 po niekoľkoročnej známosti. Po ich židovskom obrade producent Shulman pre médiá povedal, že je dlhoročným obdivovateľom svojej manželky. Prvý syn sa im narodil v marci 2016. Hathaway a Shulman vydražili vlastnú svadobnú fotografiu a zisk z nej darovali organizácii Freedom to Marry, ktorá obhajuje manželstvá osôb rovnakého pohlavia.

Usporiadali tiež podujatie Freedom to Marry’s National Engagement Party, na ktorom sa vyzbieralo pol milióna dolárov. Po niekoľkoročných bojoch s počatím a neplodnosťou sa im narodil v roku 2019 druhý syn. Podstatné je, že ich manželstvo stále funguje.

Anne Hathaway, Adam Shulman, herečka, manželstvo
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.