Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

5 typov internetových hrdinov, ktorí otravujú ľudí v online sfére

S týmito expertami si sa už určite stretol.


Na internete oxiduje veľa ľudí, ktorí by pre dobro ľudskej rasy ako takej mali ísť radšej objímať stromy. Pokiaľ nemáš klapky na očiach, určite to vieš. Patria medzi nich aj samozvaní hrdinovia, ktorí s vytvorením fejkového profilu nadobudli ten toxický druh sebavedomia, ktorého svet naozaj viac nepotrebuje.

V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme niekoľko takých načrtli a sme si takmer istí, že si ich už v online sfére mal tú možnosť stretnúť.

1. Bitkár

„Takú ti napálim, že ťa vlastná slina obratom uškrtí. Daj mi adresu! Daj mi adresu!!!“ skáče do teba so zapnutým capslockom, lebo si si dovolil napísať, že míny sú lepšia hra ako Minecraft. Prospeli by mu dychové cvičenia. Na internete profesionálny MMA zápasník má v realite dve kilá aj s topánkami a po hube by ti dal len za predpokladu, že nebudete stáť v prievane. Ten by ho totiž mohol zlomiť na polovicu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Posteľný žrebec

Rečí má ako koza bobkov, ale skutek utek. Expert na ženské telo rozdáva orgazmy pohľadom a ktorákoľvek internetová zoznamka môže byť rada, že si do arzenálu ortodoxných alfasamcov môže pridať kus, ako je tento. Na styk s ním v živote nezabudneš. Bude síce trvať zhruba toľko ako životný cyklus vínnej mušky, ale čas je len spoločenská konštanta a aspoň si po tom stihneš nalakovať nechty. No čo je viac?

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Mesiáš

Dar z nebies, ktorý sa ťa bude snažiť presvedčiť, že namiesto Biblie mali do všetkých jazykov sveta prekladať jeho statusy. To je mesiáš. Nepremieňa síce vodu na víno, ale zato má iné kvality. 20-minútový monológ na tému „rúška nosia iba ovce“ vie odrecitovať aj o polnoci a s každým slovom znižuje priemerné IQ celej republiky. A ver tomu či nie, aj to je forma talentu.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Nazývajú ju najnebezpečnejšou ženou sveta. Kto je sestra severokórejského vodcu?

Odporúčame prečítať:

Nazývajú ju najnebezpečnejšou ženou sveta. Kto je sestra severokórejského vodcu?

4. Ropný magnát

Ak za deň neprezdieľa aspoň desať obrázkov zo Sveta bohatých, človek sa bojí, že ho niečo zožralo. Najskôr vlastné ego. Exemplárny príklad toho, že s bujnou predstavivosťou sa aj človek s priemernou slovenskou výplatou môže tváriť ako milionár a myslieť si, že keď bude slová ako NFT-čka a kryptomeny používať aj v debate o kváskovom chlebe, tak mu to ľudia zožerú. Nezožerú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Všadebol Všetkovie Ničnepovie III.

Pri tých kecoch by si človek myslel, že má namontovanú kameru v dome všetkých elitných politikov a cirkevných predstaviteľov sveta. Má tajné informácie od tajných zdrojov. A má ich veľa. Presne vie, kedy nás niekto vyhodí do luftu nukleárnou zbraňou a o koľko v roku 3052 stúpne cena pohonných hmôt, ale nepovie.

V snahe vyhnúť sa deportácii do supertajného koncentračného tábora na povrchu Slnka teda hovorí len v abstraktných šifrách. Škoda.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.