Štvrtok 19.5.2022
sk
Gertrúda
cz
Ivo
, Ivoš

5 typov internetových hrdinov, ktorí otravujú ľudí v online sfére

S týmito expertami si sa už určite stretol.


Na internete oxiduje veľa ľudí, ktorí by pre dobro ľudskej rasy ako takej mali ísť radšej objímať stromy. Pokiaľ nemáš klapky na očiach, určite to vieš. Patria medzi nich aj samozvaní hrdinovia, ktorí s vytvorením fejkového profilu nadobudli ten toxický druh sebavedomia, ktorého svet naozaj viac nepotrebuje.

V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme niekoľko takých načrtli a sme si takmer istí, že si ich už v online sfére mal tú možnosť stretnúť.

1. Bitkár

„Takú ti napálim, že ťa vlastná slina obratom uškrtí. Daj mi adresu! Daj mi adresu!!!“ skáče do teba so zapnutým capslockom, lebo si si dovolil napísať, že míny sú lepšia hra ako Minecraft. Prospeli by mu dychové cvičenia. Na internete profesionálny MMA zápasník má v realite dve kilá aj s topánkami a po hube by ti dal len za predpokladu, že nebudete stáť v prievane. Ten by ho totiž mohol zlomiť na polovicu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Posteľný žrebec

Rečí má ako koza bobkov, ale skutek utek. Expert na ženské telo rozdáva orgazmy pohľadom a ktorákoľvek internetová zoznamka môže byť rada, že si do arzenálu ortodoxných alfasamcov môže pridať kus, ako je tento. Na styk s ním v živote nezabudneš. Bude síce trvať zhruba toľko ako životný cyklus vínnej mušky, ale čas je len spoločenská konštanta a aspoň si po tom stihneš nalakovať nechty. No čo je viac?

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Mesiáš

Dar z nebies, ktorý sa ťa bude snažiť presvedčiť, že namiesto Biblie mali do všetkých jazykov sveta prekladať jeho statusy. To je mesiáš. Nepremieňa síce vodu na víno, ale zato má iné kvality. 20-minútový monológ na tému „rúška nosia iba ovce“ vie odrecitovať aj o polnoci a s každým slovom znižuje priemerné IQ celej republiky. A ver tomu či nie, aj to je forma talentu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

10 hercov, ktorí sa rozlúčili s Hollywoodom a začali pracovať v klasických zamestnaniach

4. Ropný magnát

Ak za deň neprezdieľa aspoň desať obrázkov zo Sveta bohatých, človek sa bojí, že ho niečo zožralo. Najskôr vlastné ego. Exemplárny príklad toho, že s bujnou predstavivosťou sa aj človek s priemernou slovenskou výplatou môže tváriť ako milionár a myslieť si, že keď bude slová ako NFT-čka a kryptomeny používať aj v debate o kváskovom chlebe, tak mu to ľudia zožerú. Nezožerú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Všadebol Všetkovie Ničnepovie III.

Pri tých kecoch by si človek myslel, že má namontovanú kameru v dome všetkých elitných politikov a cirkevných predstaviteľov sveta. Má tajné informácie od tajných zdrojov. A má ich veľa. Presne vie, kedy nás niekto vyhodí do luftu nukleárnou zbraňou a o koľko v roku 3052 stúpne cena pohonných hmôt, ale nepovie.

V snahe vyhnúť sa deportácii do supertajného koncentračného tábora na povrchu Slnka teda hovorí len v abstraktných šifrách. Škoda.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť