5 typov ľudí a ich stolovacie maniere, ktoré z duše nenávidíme

Za jedenie s otvorenými ústami by sa mali dávať pokuty.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Vzhľadom na to, že to nezvládla vysilená gombička na nohaviciach, ktorá už naozaj melie z posledného, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že sa niečomu inému podarí pripraviť ťa o chuť do jedla. Ale títo ľudia to zvládnu. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typov ľudí a ich bizarné maniere, ktoré z duše nenávidí každý, kto s nimi musí stolovať. Pijú krv aj tebe?

1. Ten, čo sa štope ako hus

On vlastne neje, on vstrebáva. Nôž nepotrebuje. Ešte aj kuracie stehno si prepolí vidličkou a potom ho na dva razy zhltne aj s kosťou. Samozrejme, nejde to úplne podľa plánu, trikrát sa pri tom skoro zadrhne, čo-to mu vyletí z úst a keby to nebolo jediné jedlo na najbližších xy hodín, všetci naokolo by to v tej rane najradšej zabalili. Kto nevie normálne jesť, mal by sa stravovať na záchode. Bodka.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Ten, čo sŕka

Poznáš to. Sedíš v kine, celá sála čuší a všetci čakajú, kedy sa k nej feši na obrazovke konečne nakloní a po tom, čo obaja už minimálne trikrát takmer prišli o život, jej konečne jazykom vypucuje mandle… a vtedy sa niekto o tri rady vyššie rozhodne odpiť si z poloprázdnej koly. „Sŕŕŕŕŕk,“ ozve sa naprieč kinosálou a čaro prítomného momentu je fuč. Nevadí, stáva sa, ideme ďalej, veď aj tebe sa to už párkrát stalo. Ale keď to niekto robí pri stole? Aj keď to jedlo už dávno nepáli?! Neexistuje.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Ten, čo pri jedle rozpráva

„Keď sa papá, tak sa nerozpráva,“ hovoria mamy svojim deťom a väčšina z nich to prekvapivo dobre zvláda. Tak prečo s tým majú niektorí dospelí jedinci taký problém? Vedia si urobiť daňové priznanie, ale zavrieť hubu, keď sa v nej zmes jedla a slín premáva zo strany na stranu a pri každom ďalšom pohybe hrozí, že vyletí von, je nad ich ľudský pochop? Vážne?!

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Ten, čo mliaska

Panebože, aj ťa chuť prešla. V niektorých kultúrach je mliaskanie znakom, že ti jedlo chutí, ale u nás to vzbudzuje maximálne túžbu ovaliť dotyčného stoličkou po hlave. Sú jedlá, pri ktorých je to pochopiteľné. Napríklad také arašidové maslo ti zalepí ústa od vrchu až po spod a bez akustického sprievodu dole krkom skrátka nezlezie, ale inak? Inak je to neprijateľné.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Ten, čo škrípe príborom o tanier

Hovorí sa, že najhorší zvuk na svete je škrípanie nechtov o školskú tabuľu, ale úprimne, ako často sa s niečím takým stretávaš? Odkedy si vypadol zo školy, tak pravdepodobne vôbec. Zato toto? To máš na dennom poriadku. V reštaurácii alebo firemnej jedálni, vždy sa nájde expert, ktorý si príborový nôž pomýlil s mačetou, vďaka čomu všetkým v rádiuse dvoch kilometrov vybuchnú ušné bubienky. No hlavne, že mu chutí.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
17
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Indická škola na stenu omylom zavesila fotografiu nesprávneho Heisenberga


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME