Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

5 typov ľudí na kúpaliskách, ktoré nepochybne stretneš aj toto leto

Tieto určite veľmi dobre poznáš.


Pokiaľ si definitívne nekonvertoval na prírodné vodné plochy, návštevu kúpaliska absolvuješ za leto hneď niekoľkokrát. A čo k nej neodmysliteľne patrí? Smrad chlóru, prepáleného oleja a v neposlednom rade aj tieto typy ľudí. S naším ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko stálic, ktoré sú na každom kúpalisku varené-pečené, a nepochybujeme o tom, že si na niektorú z nich už narazil tiež.

1. Posudzovač

V každom z nás je kúsok kúpaliskového kritika. A netvár sa, že nie. V ideálnom svete by sme sa všetci starali iba o seba a bolo by nám tri-päť, či človek oproti hrkotom kostí plaší vtáky alebo obalený do tukovej bublinkovej fólie ledva prepletá nohami. Ale všetci vieme, kde je pravda.

Nežijeme v ideálnom svete, a keď sa pred tebou pretŕča plejáda postáv od výmyslu sveta, niekedy si nepomôžeš. „Možno nie som dokonalá, ale aspoň nemám takú ritisko,“ povieš si a zrazu sa cítiš podstatne lepšie ako desať sekúnd dozadu. Je to plytké? Trochu. Budeme sa to snažiť radikálne zmeniť? Hm, asi…?

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Frfloš

Chronickí sťažovači tiež nie sú odolní voči teplu, takže len čo seknú s intoxikáciou vzduchu v kancelárii, ukotvia to na verejnom kúpalisku. A potom sporadicky nadávajú na všetko naokolo. Pivo je teplé, hranolky málo slané, kukurica drahá. Slnko páli ako fras, z každej strany sa rúti iné decko a niekde v tom dave mu pošli šľapky. Fakt by nebolo lepšie, keby si doma napustil vaňu?!

ArtCave Maniac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Dokážeš trafiť správne klávesy na tejto „slepej“ klávesnici?

3. Paranoidný

Bol si tam, poznáš to. Kŕčovito si sa mrvil na uteráku a snažil sa splynúť s prostredím, ale vedomie, že by si vlastné brucho mohol pred sebou tlačiť do práce na fúriku, ti teda vonkoncom nepomáhalo. Nemal si včera žrať tú pizzu. A keď sa tak pozeráš na tie stehná, posledného pol roka si nemal preventívne žrať vôbec nič.

Fyzicky cítiš, ako ťa prebodávajú desiatky znechutených pohľadov, ako skúmajú každý tukový vankúšik, ktorý sa ti pred letom nepodarilo vypraviť na vandrovku, a vieš, že ak sa do desiatich sekúnd neponoríš do vody, tak s plačom utečieš. V skutočnosti si nepredával ani pivo, ani kofolu, a teda bola tvoja existencia všetkým úplne ukradnutá. Ale to je asi zbytočné hovoriť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť