Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 typov ľudí, pri ktorých si vždy povieš: „Ako to robia?“

Ako môže niekto stiahnuť dve fľaše vodky a aj tak nemať opicu?

Niektoré záhady ostanú navždy nedoriešené. Bermudský trojuholník, kam ti vkuse miznú ponožky, prečo 90 percent populácie tlačí dvere, na ktorých je napísané ťahať, a tá najväčšia – ako to títo ľudia robia? Čo presne, pýtaš sa? Nuž, čítaj ďalej a dozvieš sa.

1. Keď sa vychystá rýchlosťou svetla

Každá žena má dve verzie. Tú, ktorá sa ráno strapatá, ulepená a dopotená vo vyťahanom tričku vykotúľa z postele, a tú druhú, ktorú možno pustiť na verejnosť bez toho, aby náhodní prizerajúci sa došli k značnej psychickej ujme. Spraviť z tej prvej tú druhú chvíľu trvá.

Sprcha sem, telové mlieko tam, maska, mejkap, špirála… hodina v prdeli, a to si ešte ani nezačala robiť vlasy. No potom je tu iný živočíšny druh – turbo žena. Žena s vrtuľou v zadku. Žena, čo uzavrela zmluvu s diablom. Čo ovláda nejaký druh čiernej mágie. Čo to všetko stihne za desať minút a ešte si pri tom aj nalakuje nechty. Ako?!

Ako to títo ľudia robia?
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Keď niekto hneď šoféruje v meste

Každý šofér sa musí najprv oťukať. Teda skoro každý. Potom sú tu tí, čo sa hádam narodili s volantom v ruke, vodičák majú dva dni aj s cestou a už režú cestné komunikácie naprieč celou republikou. Zatiaľ čo ty si sa dva týždne bál vôbec vybočiť z parkoviska, im nerobí vrásky ani štvorprúdová cesta vo večernej špičke. Ako?!

Ako to títo ľudia robia?
ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Otestuj sa: Vieš, čo bolo na starých slovenských minciach a bankovkách?

3. Ten, čo nikdy nemá opicu

Každý z nás má kamaráta, čo môže stiahnuť dve fľaše vodky na ex a na druhý deň je čulý ako rybka. To, čo včera vypil, by porazilo aj koňa a v snahe udržať s ním krok sa z teba stal solídny kandidát na výplach žalúdka. Teraz je ráno a ty máš pocit, že skapeš.

Žalúdok na vode, v ústach sucho, každý šuchot v pozadí znie ako výstrel z dela a on? On nič. On si to užíva, jemu je dobre. O šiestej ráno vystrelí na rovné nohy, urobí si praženicu, ktorej aróma ti zježí všetky chlpy na tele, kopne do seba energeťák a ide. Žije. Neplače, netrpí a neľutuje ani jednu z tých desiatich kapurkových. Ako?!

Ako to títo ľudia robia?
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť