Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

5 typov otravných ľudí, ktorí sa určite vyskytujú aj v tvojom okolí

Tiež poznáš toho "nenápadného" alkoholika?


Na svete sa to otravnými ľuďmi priam hemží. Aby sme v nich mali prehľad, môžeme ich na základe otravných vecí, ktoré robia, zaradiť do niekoľkých skupín, a presne to sme dnes urobili. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typov ľudí, ktoré vo svojom okolí máš určite aj ty… hoci by si ich rád oželel.

1. Šíriteľka osvety

Na prvý pohľad veľmi milá staršia pani, ale stačí jeden pohľad na jej facebookovú nástenku a hneď vieš, koľká bije. Pani rada zdieľa. Všetci poznáme tie weby, čo trik na efektívnejšie zaváranie uhoriek clickbaitujú ako inováciu tohto tisícročia, a toto je, dámy a páni, presne ich cieľová skupina. Čo prečíta, to hneď zdieľa. Lebo nedajbože by Marienke ušlo, ako dostať škvrnu od černicového džemu z bielej kuchárskej zástery. No to by sme už ako rasa asi nerozchodili.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Samostatná jednotka

„Ženy chcú len peniaze,“ hovorí. Vo voľnom preklade to znamená, že ho žiadna nechce a rozhodol sa tento neúspech v milostnom živote pripísať neúspechom v tom kariérnom. V skutočnosti je to tak trochu kretén. Stále si myslí, že ženy patria len do kuchyne, a keď sa pánkovi zachce orálnych radovánok, mali by všetko pustiť z rúk a na povel kľaknúť.

To nie je práve ideálna ženská predstava o živote. Ale on si nechce priznať, že už nežijeme v stredoveku, a už vôbec nechce upustiť od svojich predpotopných názorov, a tak sa radšej zmieri s tým, že bude do smrti sám. Nuž, proti gustu žiaden dišputát.

ArtCave Maniac / EMEFKA
20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

3. „Nenápadný“ alkoholik

Všetci vedia, že sa z neho rysuje prvotriedny alkoholik, ale radšej by si pichol špendlíkom do oka, ako to priznal. „Veď si dám len jedno,“ hovorí. To vraj ešte nikdy nikoho nezabilo. Lenže jedno po raňajkách, jedno po obede, večer otvorí niečo tvrdšie a skončí to tým, že kedykoľvek s ním potrebuješ hodiť reč, nie je schopný zosmoliť jednu súvislú vetu. Ale to s tým, samozrejme, nemá nič spoločné.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť