5 typov otravných ľudí, ktorí sa zaručene vyskytujú aj v tvojom okolí

Tiež poznáš toho „nenápadného“ alkoholika?

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Na svete sa to otravnými ľuďmi priam hemží. Aby sme v nich mali prehľad, môžeme ich na základe otravných vecí, ktoré robia, zaradiť do niekoľkých skupín, a presne to sme dnes urobili. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typov ľudí, ktoré vo svojom okolí máš určite aj ty… hoci by si ich rád oželel.

1. Šíriteľka osvety

Na prvý pohľad veľmi milá staršia pani, ale stačí jeden pohľad na jej facebookovú nástenku a hneď vieš, koľká bije. Pani rada zdieľa. Všetci poznáme tie weby, čo trik na efektívnejšie zaváranie uhoriek clickbaitujú ako inováciu tohto tisícročia, a toto je, dámy a páni, presne ich cieľová skupina. Čo prečíta, to hneď zdieľa. Lebo nedajbože by Marienke ušlo, ako dostať škvrnu od černicového džemu z bielej kuchárskej zástery. No to by sme už ako rasa asi nerozchodili.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Samostatná jednotka

„Ženy chcú len peniaze,“ hovorí. Vo voľnom preklade to znamená, že ho žiadna nechce a rozhodol sa tento neúspech v milostnom živote pripísať neúspechom v tom kariérnom. V skutočnosti je to tak trochu kretén. Stále si myslí, že ženy patria len do kuchyne, a keď sa pánkovi zachce orálnych radovánok, mali by všetko pustiť z rúk a na povel kľaknúť.

To nie je práve ideálna ženská predstava o živote. Ale on si nechce priznať, že už nežijeme v stredoveku, a už vôbec nechce upustiť od svojich predpotopných názorov, a tak sa radšej zmieri s tým, že bude do smrti sám. Nuž, proti gustu žiaden dišputát.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. „Nenápadný“ alkoholik

Všetci vedia, že sa z neho rysuje prvotriedny alkoholik, ale radšej by si pichol špendlíkom do oka, ako to priznal. „Veď si dám len jedno,“ hovorí. To vraj ešte nikdy nikoho nezabilo. Lenže jedno po raňajkách, jedno po obede, večer otvorí niečo tvrdšie a skončí to tým, že kedykoľvek s ním potrebuješ hodiť reč, nie je schopný zosmoliť jednu súvislú vetu. Ale to s tým, samozrejme, nemá nič spoločné.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Ašpirujúci influencer

Preč sú tie časy, keď decká chceli študovať za lekárov a právnikov a presviedčali rodičov, že keď im to náhodou nevyjde, tak budú aspoň prezidentom. Teraz je iná doba. Načo sa päť rokov plahočiť za skriptami, keď sa môžeš celý deň hrať na počítači, zbierať dotácie a ovácie a stále dookola ubezpečovať rodičov, že za desať rokov neskončíš pod mostom. Nuž, takto to teraz fičí.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Sme spolu/nie sme spolu

„A tak sme sa rozišli,“ hovorí kamoške pri druhej káve a nič by na tom nebolo, veď rozchody k životu patria. Lenže toto je za posledné dva týždne už tretí. A stále s tým istým. Naposledy sa zaprisahala, že už je to definitívne – je to kretén, čo si ju neváži, a ona na takéto peripetie fakt nie je odkázaná. Lenže potom jej feši kúpil kvety, zapchal jej hubu čokoládou a všetky jej radikálne rozhodnutia leteli von oknom. Bohvie, koľko budú od seba tentokrát…

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Divné králičie maniere, pri ktorých si ich majitelia klopú prstom po čele


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME