Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 typov partnerských nezhôd, ktorým čelí každý pár v dlhodobom vzťahu

Každý pár sa z času na čas pochytí.

Mať harmonický vzťah neznamená nehádať sa, ale hádať sa len do takej miery, že sa navzájom nepozabíjate. Občasným nezhodám sa skrátka vyhnúť nedá, bez ohľadu na to, ako veľmi sa navzájom ľúbite. O čom sa páry zvyknú hašteriť najčastejšie? To sme v spolupráci s naším šikovným ilustrátorom načrtli v tomto článku.

1. Varenie

Problém nie je ani tak v tom, kto bude variť, ako v tom, čo presne. Ani jeden z vás do toho nie je ochotný investovať viac ako dvadsať minút, takže sa výber zužuje na kuracie prsia, cestoviny a kuracie prsia s cestovinami. Zhodou okolností, všetko z vymenovaného ste už tento týždeň mali.

Obaja obviňujete toho druhého, že nie je schopný vymyslieť niečo kreatívne, a zároveň zatracujete všetky jeho nápady, lebo „do toho sa vám nechce“. Asi bude jednoduchšie si niečo objednať.

5 typov partnerských nezhôd, ktorým čelí každý pár v dlhodobom vzťahu
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Neohlásená návšteva

„Zlato, akurát volala mama. Poobede sa aj s otcom zastavia,“ zahlási fešák v sobotu doobeda a následne v priamom prenose sleduje, ako sa z jeho drahej polovičky stáva upratovacia mašina s vrtuľou v zadku. Cez štartovanie vysávača a hádzanie riadu do umývačky očividne prepočula, že príde len svokra. Nie kontrola z hygieny.

V takýchto kritických situáciách nie je čas na prestoje – každý sa musí okamžite chopiť práce a začať niečo robiť. Čokoľvek. To však v preklade znamená, že ona pucuje ešte aj kachličky za záchodom a on neveriacky krúti hlavou, prečo toľko panikári. To nedopadne dobre.

5 typov partnerských nezhôd, ktorým čelí každý pár v dlhodobom vzťahu
ArtCaveManiac / EMEFKA

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

3. Nákup potravín

Povedzme si na rovinu, nikomu sa do toho nechce. Naštartovať auto, odviezť sa do supermarketu, hodinu preberať debničku s paradajkami, lebo polovica je tvrdá ako hokejový puk a druhá už dopoly plesnivá, čakať, kým pani na dôchodku prestane blokovať tú najužšiu uličku, lebo nevie rozlúštiť vlastný nákupný zoznam, stáť pri pokladni a sledovať, ako sa rad vedľa teba hýbe dvakrát rýchlejšie… fakt nikomu.

Lenže niekto to urobiť musí. Konkrétne jeden z vás. Kto to asi bude?

5 typov partnerských nezhôd, ktorým čelí každý pár v dlhodobom vzťahu
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.