Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 typov sukničkárov, ktorí sa snažia baliť ženy na tie najbizarnejšie veci

Tieto "odrody" mužov žiadna žena nemusí.

Ako žene sa ti do cesty pripletie množstvo chlapov, pri ktorých si neodpustíš otázku: Prečo na takéhoto experta narazím vždy zrovna ja?! V dnešnom článku sa na zopár takých pozrieme. S naším ilustrátorom sme dali dokopy päticu vychýrených sukničkárov, a ty nám v komentári prezraď, či to niektorý z nich skúšal už aj na teba.

1. Prvotriedny manipulátor

Je skvelým rečníkom, to mu nemožno uprieť. Motá ti popod nos medové motúzy, akoby si ťa pomýlil s vianočnou oblátkou, do hlavy ti tlačí jeden kaleráb za druhým a pri tom všetkom seba samého vykresľuje ako poloboha. Ale takého lepšieho, Herkules by mu nesiahal ani po päty.

Jedna debata s ním ti vybije spoločenské baterky na dva mesiace. Je to samé „toto mám“, „toto viem“ a „toto ti môžem dať“, čím, nanešťastie, myslí svoje prirodzenie, nie svätý pokoj. Škoda.

vzťah, randenie, sukničkár, komiks, ilustrácia
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Pán podnikateľ

Podniká v bližšie nešpecifikovanom odvetví a je zjavné, že nemá hlboko do vrecka. Jeho finančné zabezpečenie je však to jediné, čo pri ňom stojí za zmienku. Zatĺka, klame a podvádza, a keď mu na to nebodaj nejaká príde, promptne ju umlčí novou kabelkou alebo dovolenkou niekde v trópoch. Účel svätí prostriedky, nie?

vzťah, randenie, sukničkár, komiks, ilustrácia
ArtCaveManiac / EMEFKA
Zabehnuté vianočné pochúťky ťa už nezaskočia: Nauč sa Heimlichov manéver, ktorým dokážeš zachrániť svojich blízkych

Mohlo by ťa zaujímať:

Zabehnuté vianočné pochúťky ťa už nezaskočia: Nauč sa Heimlichov manéver, ktorým dokážeš zachrániť svojich blízkych

3. Automobilový fanúšik

Auto je jeho najväčším miláčikom a žije v mylnej domnienke, že aj tým najlepším lapačom žien. Je to síce starožitný model s odpadnutým výfukom, ktorý pri naštartovaní kvíli ako prasa pred porážkou a žerie hádam aj trávu okolo cesty, ale čert to ber. Je to BMW? Je. Na ničom inom nezáleží.

Za tú kraksňu by život položil, a nech ťa boh chráni, ak pri vystupovaní treskneš dverami alebo mu tam nebodaj natrúsiš. To ešte uvidíš, aký vie byť galantný.

vzťah, randenie, sukničkár, komiks, ilustrácia
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.