Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 typov (trochu otravných) ľudí, na ktorých narazíš vo wellnesse

V saune či vo vírivke, týchto ľudí určite neminieš.

Nadišiel čas, keď sa pred tebou každý výdych zhmotní na obláčik, a vieš, čo to znamená? Je čas sa zohriať. Niektorým stačí čaj, iní si doň ulejú aj za deci rumu, no potom sú tu tí, čo sa potrebujú ohriať skrz naskrz. Pre nich je wellness hotovým rajom.

Patríš medzi nich aj ty? Tak potom máš určite skúsenosti s týmito typmi ľudí. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dohromady niekoľko stálic každého wellnessu či saunového sveta a veríme, že už si na zopár z nich narazil aj sám. S ktorými sa stretávaš najčastejšie?

1. Očividný nováčik

Krčí sa v kúte, tvári sa, že tam nie je, a najradšej by splynul so stenou. Snažíš sa potláčať smiech, veď aj ty si bol svojho času na jeho mieste, no ako ho tak, chudáka, periférne pozoruješ, pomaly, ale isto strácaš kontrolu nad vlastným tvárovým svalstvom.

On na tom tiež nie je oveľa lepšie. Čím viac sa snaží nezízať na hompáľajúce sa pohlavné údy strategicky roztrúsené po celom priestore, tým je zjavnejšie, že mu idú oči vypadnúť. Nuž, je to o zvyku.

typy ľudí, vtipné ilustrácie, wellness, saunový svet
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Srdcom nudista

On si to užíva, on sa cíti dobre. Slovo hanba nemá v slovníku, a keby sa ti mohol v Adamovom rúchu rozkročiť rovno do ksichtu, tak to pravdepodobne urobí. Je 21. storočie, nahota už dávno nie je tabu, ale netreba to preháňať. Asi by mu to mal niekto pripomenúť.

Pchať svoju telesnú výbavu ľuďom pod nos považuje za vrchol kultúrno-spoločenského vyžitia a pery skrútené do slizkého úsmevu tento fakt len potvrdzujú. Je ťažké nevšimnúť si, že sa vždy takticky rozprestrie tam, kde sa koncentruje najviac prívrženkýň nežného pohlavia. Náhoda. Čo iné by to bolo?

typy ľudí, vtipné ilustrácie, wellness, saunový svet
ArtCaveManiac / EMEFKA

Mohlo by ťa zaujímať:

Modré svetlo zo smartfónu a notebooku škodí tvojmu telu. Ako sa pred ním môžeš chrániť?

3. Profesionálny kritik

Samozrejme. Lebo to by nebol deň. Môžeš ísť do päťhviezdičkového hotela so saunovým svetom, čo sa rozprestiera na desiatich hektároch pôdy, a predsa sa nájde expert, ktorému to nestačí. V saune nie je dosť pary, vírivka dosť nevíri, je tu veľa ľudí a vôbec… prečo hneď pri vstupe nerozdávajú šampanské na účet podniku?

„V Rakúsku je úplne iný štandard,“ hovorí slečna zababušená v erárnom župane, ktorá si ešte aj ponožky chodí kupovať do Parndorfu. Hneď vieš, odkiaľ vietor fúka. No kto ju tu drží?

5 typov (trochu otravných) ľudí, na ktorých narazíš vo wellnesse
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.