Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

V dlhodobom vzťahu raz musí prísť moment, keď sa pokúsiš infiltrovať okrem jej telesných zákutí aj do jej rodinných kruhov. A presne vtedy sa začneš správať takto. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko príkladov správania, ktoré sú ti dôverne známe, ak si už s ohurovaním budúcich svokrovcov mal tú česť. Tak teda poďme na to.

1. Hráš to na slušňáka

Dobre vieš, čo si zač a čo si včera večer robil s ich dcérenkou. Ale oni to vedieť nemusia. Predsa len, čo oko nevidí, to srdce nebolí, a ak potrebujú mať pocit, že si stelesnená dobrota, aby sa im v noci lepšie spalo, tak nech. Koniec-koncov, ľúbiť ju ľúbiš ako koňa a urobíš hocičo, aby si to všimli aj oni. Takže úsmev od ucha k uchu, pohľad nabiť všetkou láskyplnosťou, ktorú v sebe naškriabeš, a ideš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Robíš, čo môžeš, aby si si zapamätal ich mená

Stále čakáš na deň, keď tvoj mozog pochopí, že kopete za jeden tím. Ale ešte neprišiel. Zatiaľ si z teba celkom rád robí prdel a veľmi dobre vieš, že šancu ako túto si určite nenechá ujsť. Pri prvej možnej príležitosti ťa nechá v štichu.

Nedôveruješ mu, že mená všetkých rodinných príslušníkov uloží na bezpečné miesto – ideálne medzi stupídny text nemeckej riekanky, čo si sa na základke učil naspamäť, a záznam z tvojho prvého pohlavného styku. Tam sa určite nestratí. Každopádne, neveríš mu, a preto si každé nové meno trikrát zopakuješ… až potom ho promptne zabudneš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Popapáš všetko, čo ti naložia na tanier

Nech sú to hoci aj strapačky, ktoré po neblahej skúsenosti zo školskej jedálne nemôžeš ani cítiť… tlačíš, čo ti sily stačia. A že ich naozaj potrebuješ. Bohvie, kto rozhodol, že kredibilita budúceho zaťa je priamo úmerná jeho ochote zožrať aj vola, ale jej mama sa tohto presvedčenia drží ako čert kríža. Ešte si ani nedožul, už nakladá ďalšie a teba pri predstave, že jej po tom všetkom ešte budeš musieť pomôcť s riadom (lebo vieš, že budeš), div že nevykotí zo stoličky. Ale ideš. Nezastavuješ a ideš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Snažíš sa nenadávať

Existuje veľa spôsobov, ako si budúcich svokrovcov omotať okolo prsta, ale okoreniť každé slovo sprievodným vulgarizmom asi nebude jedným z nich. Našťastie ťa ten hore okrem anjelskej tváre obdaril aj slušnou dávkou zdravého rozumu a táto skutočnosť ti je dobre známa. Preto si dávaš pozor na jazyk. Sakramentský pozor na jazyk. A zrazu objavuješ zákutia slovenskej slovnej zásoby, o ktorých si ešte pred týždňom ani len netušil. Napríklad krišpindolina – to ti je slovo.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Skáčeš, ako oni pískajú

Budúcej svokre to očividne nikto nepovedal, ale väčšina ľudí sa nebudí v sobotu o šiestej ráno s bytostnou potrebou zmontovať stoličku. Ty tiež nie. Nuž, čo narobíš, keď už volá a ty si vo fáze, že by si sa pre požehnanie obšťastňovať jej po večeroch dcéru hoc aj rozkrájal. Hodíš do auta skrutkovač a pokrčený, hladný a vyzbrojený chabými siedmimi hodinami spánku sa vydávaš do boja. Hádam aspoň navarila.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť