5 vecí, ktorými ťa tvoja frajerka dovádza do šialenstva

Ale aj tak ju ľúbiš, však?

Ženy milujú dovádzať mužov do šialenstva už len svojou prítomnosťou. No ak aj patríš k tým silnejším jedincom, tieto veci ťa zaručene postavia zo stoličky. Ale musíš uznať, aký by bol život bez nás nudný, no nie?

1. „Nie som hladná“

To, že niektoré dievčence majú očividný problém odhaliť svoj grandiózny apetít aj po mesiacoch vzťahu, je starý známy fakt a dá sa naň pomerne jednoducho zvyknúť. Po pár týždňoch už väčšinou jej drahá polovička nevyvaľuje oči pri jej objednávke v reštaurácii hodnej králika a slovo tofu zaradí do bežného slovníka, hoci väčšinou predchádza slovu „fuj“ a iným dáviacim citoslovciam. Ale to, keď si jeden z týchto skvostov objedná, či nebodaj ako správna žienka domáca ukuchtí sama a nakoniec zistí, že to nielen vyzerá ako jedlo, ktoré už raz tráviacim traktom prešlo, no ešte to tak aj chutí a začne ti nenápadne ujedať z tvojho taniera, to už sa tak jednoducho prehliadnuť nedá. Lenže to by nebolo nežné pohlavie, keby všetko, čo mužom lezie na city nevyšperkovalo do dokonalosti a preto aj tento manier ochotne povýšili na celkom nový level s názvom „budem sa už od začiatku tváriť, že nie som hladná a potom s chuťou zožeriem polovičku toho, čo pripraví pre seba“.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/dospel%C3%BD-zamilovan%C3%BD-%C3%A1zia-priate%C4%BEka-1807617/)

2. Perina

Posteľné hrátky sa môžu veľmi rýchlo zmeniť na posteľné hádky, keď príde na spravodlivé rozdelenie periny. Pretože ak ste sa už niekedy v živote delili o paplón so svojou drahou polovičkou, tak pravdepodobne viete, že slovo „spravodlivé“ tu akosi stráca svoj význam. Pre ženu je to 70/30, pre muža myšlienka, že ju radšej skopne z postele a ráno si to spraví rukou. Lebo ako sa hovorí, kde sa dvaja bijú o perinu, jeden skončí s holou riťou. A asi netreba špeciálne podotknúť kto.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/TZ7y1uacbCS2I)

3. „Upratala som ti“

Mužské obydlie je veľmi strategicky rozmiestnený bordel a jeho majiteľ je jediný, kto sa v tomto organizovanom chaose dokáže orientovať. Preto boh chráň toho, kto kradmou rukou siahne na jeho slobodu! Alebo inými slovami ak premiestniš to smradľavé tričko už dva mesiace zadrbané od horčice a čohosi, čo by mohol byť rádioaktívny odpad alebo ejakulát, z bodu A (pod posteľou) do bodu B (práčka), pravdepodobne vyhodí z balkóna najprv tú práčku a potom aj teba. Keď mu chceš urobiť radosť, radšej vysmaž pár rezňov a ponúkni mu jeden zo svojich otvorov, ale toto určite nie je tá správna cesta.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/RjpE964WUAE5a)

4. Haraburdy

Rada by som dodala k slovu haraburdy veľmi jasné a výrazné úvodzovky, pretože pre väčšinu žien sú tieto nepotrebné kraviny celoživotným šťastím (alebo minimálne jediným spôsobom, ako prepašovať svoj ksicht na verejnosť bez toho, aby sa okolie zľaklo). Ak mal dovtedy v kúpeľni jeden šampón na gule, podlahu aj palubnú dosku v aute, je možné, že ho po tejto prívalovej vlne rôznych voňavých serepetičiek už ani nenájde. Vtedy mu pravdepodobne skrsne myšlienka, akým právom chceš upratovať jeho veci, keď sa cez tie tvoje nevie dostať od hajzla k umývadlu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/carpool-karaoke-rkwpC3ys2gPJK)

5. Vlasy

Garantujem ti, že aj keby ste sa hneď teraz rozišli, ešte minimálne pol roka na teba určite nezabudne. To je totiž zhruba doba, počas ktorej bude nachádzať tvoje vlasy v rôznych zákutiach jeho bytu a príležitostne aj vo vlastnej riti. Ženy si vlasmi jednoducho značkujú územie (stále lepšie ako keby ťa ocikala, nie?). Nie je šanca poprieť, že máš frajerku, ak sa v bare zjavíš omotaný v jej kučerách ako múmia a vyťahuješ si ich z jedla, ktoré okolo nej ani len neprešlo. Nehovoriac o tom, že tvoja brada funguje na jej hrivu ako pomyselný magnet, takže je úplne jedno, či práve skúšate novú polohu alebo len pozeráte film. Aj tak jediné, čo si z toho pamätáš je pocit, akoby sa ti ksicht zrástol s mopom.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/dude-ranch-13O8lsCUU4jTuU)

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovák prešiel vyše 10 000 km, aby získal tieto zábery!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME