Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

5 zábavných komiksov o dramatických rozdieloch medzi ženami a mužmi

Úsmevné prirovnania, ktoré treba brať s nadhľadom.

Fakt, že medzi ženami a mužmi existuje nespočetné množstvo do očí bijúcich rozdielov, nie je žiadnym tajomstvom. Dnes sa na zopár takých pozrieme. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dohromady odlišnosti, ktoré si si nepochybne všimol aj ty sám. Čo by si na tento zoznam ešte prihodil?

1. Nákupy

Žena: Má plán. Má plán, ktorý zlyhá, ale snaha sa cení. Presne vie, čo potrebuje, no, ako na potvoru, presne to buď nemajú, alebo aj majú, no nie v jej veľkosti. Tak si ako cenu útechy kúpi prakticky všetko ostatné, čo jej skríži cestu. Nepríde hádam domov s prázdnymi rukami.

Muž: Má plán a toho sa drží. Pobyt v nákupnom centre naňho pôsobí obdobne ako aróma romadúru a nepotrebuje mu venovať viac času, ako je nutne. Čo potrebuje, to kúpi, a ide preč. Bodka.

rozdiely medzi ženami a mužmi, komiks, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Návšteva

Žena: Dôkladne pucuje každý viditeľný povrch a pri každom druhom pohybe rukou periférne pozerá na hodiny. O chvíľu sú tu a ona ešte stále nevytepovala sedačku, nevyžehlila poťah na sedačke a nepovysávala susedovi na balkóne. Určite si budú myslieť, že to tu vyzerá ako v chlieve.

Muž: Absolútne nechápe, prečo okolo toho drahá robí také caviky. Príde teta Ružena s manželom, nie kontrola z hygieny. Do poslednej možnej chvíle v trenkách leží pred telkou a snaží sa ignorovať, že mu vo výhľade nonstop zacláňa nejaký maniak s prachovkou. Potom sa ide prezliecť.

rozdiely medzi ženami a mužmi, komiks, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA
film, herec, transformácia, Tilda Swinton, Grandhotel Budapešť

Odporúčame prečítať:

Sú to stále oni? 12 hercov, ktorí sú vynikajúcimi majstrami transformácie

3. Konverzácie s priateľmi

Žena: Žiadna téma nie je tabu, žena na káve s kamarátkou preberie úplne všetko. Kto s kým chodí, kto s kým len chrápe, ktorá kolegyňa je totálne nekompetentná a prácu má len vďaka tomu, že jej vidno do výstrihu… jednoducho všetko.

Muž: Hĺbavé debaty s prímesou emócií sú to posledné, čo si chladená dvanástka pýta. Každý muž vie, že stačí prehodiť pár viet o nejakej totálnej kravine a môžu sa pustiť do niečoho zmysluplnejšieho. Napríklad hrania videohry či kopania do kameňa.

rozdiely medzi ženami a mužmi, komiks, ilustrácia, zábava
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.