Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

S akými superschopnosťami sa rodí Nikola, aby bola schopná zvládať všetky nástrahy jej bežného života?

1. Peňažný senzor

Peňažný senzor je základný zmysel, s ktorým sa bezpodmienečne musí narodiť každá Nikola (ak rodičia spozorujú deficit tejto vlastnosti už v mladom veku, väčšinou posielajú vadný kus rovno naspäť do výroby), pretože prvotné zoskenovanie potencionálneho doživotného sponzora je základom prežitia tohto druhu. Bez tejto vlastnosti by mohli nešťastne naletieť chudobným predavačom podomácky vypestovanej zeleniny, ktorí by jej do života nepriniesli nič užitočné a materiálne. Preto vedzte, že Nikola sa na vás nepozerá očami bežného smrteľníka a nevidí džínsy, tričko a topánky ako my ostatní. Pozerá sa očami loviaceho predátora, ktorý vidí značky, sumy a na ich základe aj nejakú spoločnú budúcnosť. Často týchto jedincov spoločnosť označuje za zlatokopky, no v ich podstate sú vlastne len obdarené silným inštinktom prežiť šťastný život bez akéhokoľvek úsilia.

publicdomainpictures.net (http://www.publicdomainpictures.net/view-image.php?image=166526&picture=simpanz-sedici)

2. Herecký atribút

Nikola Obecná je jediný tvor na našej planéte, ktorý je schopný súložiť s dvestokilovou masou chlpov a tuku, a ešte sa aj tváriť, že si to užíva. Táto superschopnosť veľmi úzko súvisí s tou prvou, ba čo viac, veľmi ladne na ňu nadväzuje. Po tom ako lovenú korisť podrobí úvodnému prešetreniu a skonštatuje, že je vhodným kandidátom na živiteľa, nastáva moment balenia. V tom momente svoju obľúbenú hlášku „ale ja mám frajera“ hádže za hlavu a vyťahuje natvrdlý smiech pri každej príležitosti, kedy jej budúci miláčik povie niečo vtipné (alebo niečo čo by v ktoromsi paralelnom vesmíre vtipné byť mohlo). Bez hereckého nadania a dávky sebazaprenia by bol je život v konečnom dôsledku márny, pretože by nedokázala naplniť to jediné poslanie, pre ktoré bola na svet zoslaná.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/stop-motion-diy-13eTcOnnOMFdFC/)

3. Farbosleposť

V histórii ľudstva už človek videl všeličo – trojhlavé srnky, generátor náhodných slov s výložkami a či dildo v tvare malého Ježiška. No Nikolu, ktorá by trafila správy odtieň mejkapu, to svet ešte nevidel. Tie dievčatá majú očividne rovnakého kozmetického poradcu ako Donald Trump. Možno by sa ti na prvý pohľad zdalo, že vyzerá ako retard, no aj táto vlastnosť samozrejme má super praktické využitie. Okrem toho, že je to pre všetkých okoloidúcich jasným a neomylným indikátorom, že majú tú česť s tvorom, ktorého nervová sústava je veľmi podobná medúze a pre ňu je to zase určitý spôsob maskovania, pretože výrazná línia medzi farbou ksichtu a zvyšku tela pôsobí ako vojenská kamufláž.

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Donald_Trump_by_Gage_Skidmore_2.jpg)

4. Superfotomaster 2000

Keď sa jedná o fotky, Nikola je nezastaviteľný stroj. Veď práve ony sú trendsetterkami v tejto oblasti už roky. Od objavu tradičnej kačacej papule, cez párkové nožky či fotografie o zrkadlo, až po hľadanie predmetov na zemi a zmyselné chytanie pier – tomu všetkému vďačíme práve im. Len ich zásluhou sa fotografovanie stalo skutočným umením, lebo nie je veda zachytiť lienku ako otvára krídla či blesk šľahajúci z neba. No natlačiť ctenú Nikolku s umelými vnadami na jeden záber s kávovým pohárom tak, aby bolo vidno tie ohavné hnedé papuče, to chce skutočne kompozičné riešenie hodné profesionála.

View post on imgur.com

5. Mozgový retardér

Ak ste sa už niekedy snažili vysvetliť Nikole čosi, čo nesúviselo so žiadnou z jej telesných dier, pravdepodobne ste sa už s týmto pojmom stretli. Mozgový retardér nie je čosi badateľné voľným okom, no jeho následky môžte pozorovať vždy po kladení ťažkej otázky. Ten výraz totálneho zadubenia, ktorý sa jej rozloží na tvári v momente, ako sa akési koliečko vnútri jej dutiny lebečnej snaží pohnúť, no zisťuje, že na toto nemá kapacitu – to je presne moment, kedy táto schopnosť účinkuje. Dovoľuje totiž Nikole na malý moment spomaliť okolitý svet na jej vlastné tempo a hoci to je len v jej hlave, čert to ber. Ona sa to predsa nikdy nedozvie.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/caricature-human-person-male-man-871836/)

Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť