Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Sociálna sieť TikTok je známa a obľúbená predovšetkým medzi mladými ľuďmi. Ak sa na nej objaví niekto, kto má viac ako 30 rokov, nie je to úplne prirodzené. V prípade, že sa na nejakej sociálnej sieti objaví starší človek, existujú iba dva spôsoby, ako to môže dopadnúť. Buď sa stane senzáciou, alebo si ho nik nevšimne, prípadne bude ostatným na smiech. Senzáciou sa stala aj 53-ročná Jane Wagstaff, ktorá žne slávu na TikToku. 

Na sociálnu sieť ju nahovoril jej syn

53-ročná Jane Wagstaff sa nerozhodla pre sociálnu sieť TikTok sama. Matka, ktorej bola nedávno diagnostikovaná rakovina prsníka, sa tam však zakrátko stala senzáciou. Na TikTok ju nahovoril jej 18-ročný syn, ktorý zdieľal názor, že starší ľudia tam nechodia, čím mamu presvedčil.

Jane sa stala po svojom videu, v ktorom zdieľala svoj netradičný beauty trik, ihneď populárnou. Na videu totiž ukazuje, ako si dámy môžu urobiť dokonalé obočie pomocou vešiaka na oblečenie. Video sa za krátku chvíľu stalo s viac ako 1,5 miliónmi videní a 30 000 komentármi virálnym.

@janewagstaff##tutorial ##eyebrows ##fyp ##over50 ##foryoupage ##tiktok ##fun♬ original sound – waynefletcher1

Schovala všetkých mladých na TikToku do vrecka

Na profile má napísané: „Smejem sa na svojich vlastných videách.“ A je to naozaj pravda. Jane nemá na svojom TikToku tých videí málo. Okrem originálneho beauty triku s vešiakom zdieľala aj návod na dokonalé, plnšie pery. Nebola by to táto zábavná mamka, ak by to nedosiahla tak, že si ich prilepila lepiacou páskou.

@janewagstaff##tutorial ##lips##fun ##funny ##fyp ##tiktok ##trend ##foryoupage ##viral ##over50♬ original sound – waynefletcher1

Jane aj napriek nepríjemnej diagnóze nechýba humor a na sociálnej sieti známej hlavne medzi mladými ľuďmi zabáva naozaj všetkých. Momentálne ju sleduje viac ako 6-tisíc ľudí a niektoré jej videá sa tešia obrovskej popularite. Je tak dôkazom toho, že aj starší človek môže byť aktívny na sociálnej sieti, ktorá sa doslova hemží mladými ľuďmi.

@janewagstaffTook so many times to do I ended up drunk ?##wine ##tipsy ##tiktok##fyp ##trend ##over50 ##foryoupage ##viral♬ original sound – chloespeers5
@janewagstaff##fyp ##over50 ##foryoupage ##fun ##glasses ##music @rachelangela25♬ оригинальный звук – studioanymal

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť