53-ročná žena schovala všetky influencerky na TikToku do vrecka

Aj starší ľudia vedia byť na sociálnych sieťach zábavní.

Zdroj: Profimedia.sk

Sociálna sieť TikTok je známa a obľúbená predovšetkým medzi mladými ľuďmi. Ak sa na nej objaví niekto, kto má viac ako 30 rokov, nie je to úplne prirodzené. V prípade, že sa na nejakej sociálnej sieti objaví starší človek, existujú iba dva spôsoby, ako to môže dopadnúť. Buď sa stane senzáciou, alebo si ho nik nevšimne, prípadne bude ostatným na smiech. Senzáciou sa stala aj 53-ročná Jane Wagstaff, ktorá žne slávu na TikToku. 

Na sociálnu sieť ju nahovoril jej syn

53-ročná Jane Wagstaff sa nerozhodla pre sociálnu sieť TikTok sama. Matka, ktorej bola nedávno diagnostikovaná rakovina prsníka, sa tam však zakrátko stala senzáciou. Na TikTok ju nahovoril jej 18-ročný syn, ktorý zdieľal názor, že starší ľudia tam nechodia, čím mamu presvedčil.

Jane sa stala po svojom videu, v ktorom zdieľala svoj netradičný beauty trik, ihneď populárnou. Na videu totiž ukazuje, ako si dámy môžu urobiť dokonalé obočie pomocou vešiaka na oblečenie. Video sa za krátku chvíľu stalo s viac ako 1,5 miliónmi videní a 30 000 komentármi virálnym.

@janewagstaff##tutorial ##eyebrows ##fyp ##over50 ##foryoupage ##tiktok ##fun♬ original sound – waynefletcher1

Schovala všetkých mladých na TikToku do vrecka

Na profile má napísané: „Smejem sa na svojich vlastných videách.“ A je to naozaj pravda. Jane nemá na svojom TikToku tých videí málo. Okrem originálneho beauty triku s vešiakom zdieľala aj návod na dokonalé, plnšie pery. Nebola by to táto zábavná mamka, ak by to nedosiahla tak, že si ich prilepila lepiacou páskou.

@janewagstaff##tutorial ##lips##fun ##funny ##fyp ##tiktok ##trend ##foryoupage ##viral ##over50♬ original sound – waynefletcher1

Jane aj napriek nepríjemnej diagnóze nechýba humor a na sociálnej sieti známej hlavne medzi mladými ľuďmi zabáva naozaj všetkých. Momentálne ju sleduje viac ako 6-tisíc ľudí a niektoré jej videá sa tešia obrovskej popularite. Je tak dôkazom toho, že aj starší človek môže byť aktívny na sociálnej sieti, ktorá sa doslova hemží mladými ľuďmi.

@janewagstaffTook so many times to do I ended up drunk 😂##wine ##tipsy ##tiktok##fyp ##trend ##over50 ##foryoupage ##viral♬ original sound – chloespeers5

@janewagstaff##fyp ##over50 ##foryoupage ##fun ##glasses ##music @rachelangela25♬ оригинальный звук – studioanymal

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
21 zaujímavých faktov v ilustrovanej podobe, ktoré ťa (ne)príjemne šokujú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME