Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

56-ročná modelka hlása, že odteraz chodí len s 20-tnikmi. Výdrž jej rovesníkov jej nestačí

Učarovali jej mladší muži.


Učinila radikálne rozhodnutie a zaprisahala sa, že odteraz bude randiť (a primárne spávať) výhradne s dvadsiatnikmi. 56-ročná modelka Elaina St James, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 300-tisíc ľudí, nedávno ozrejmila svojim fanúšikom, prečo sa viac nehodlá stretávať s mužmi svojho veku. Má problém s ich výdržou.

Prvú skúsenosť s mladším mužom mala pred štyrmi rokmi a okamžite pochopila, čo jej na vzťahoch s rovesníkmi chýbalo. Muži po päťdesiatke jej skrátka v posteli nestačia. „Nebudem chodiť s nikým, kto v USA nemôže legálne piť alkohol, no neviem si predstaviť, že by som mala byť s niekým po štyridsiatke. Sú to starí ufrflaní chlapi,“ kritizuje svojich rovesníkov.

Tridsaťročný vekový rozdiel

Meno neprezradila, no jej aktuálny objav má 23 rokov a Elaina si ho nevie vynachváliť. „Je pozitívny, uvoľnený, má skvelé telo a hlavu plnú vlasov,“ nápadne naráža na problém s plešivosťou, ktorý mnohým starším mužom robí vrásky. „Na rozdiel od starších mužov, mladí muži sú v niektorých veciach veľmi nežní a v iných vôbec nie,“ dodáva.

Na svojom mladučkom partnerovi najviac obdivuje jeho posteľný výkon. „Starí muži majú boľavý chrbát, erektilnú dysfunkciu a zlý prístup. V spálni je to stále o tom istom, dookola rovnaká poloha. Milovanie s nimi je buď neexistujúce, alebo ho pokladajú za povinnosť. Žiadna spontánnosť ani vášeň,“ sťažuje sa a jedným dychom dodáva, že s mladými mužmi je to v tejto oblasti úplne iné.

56-ročná modelka hlása, že odteraz chodí len s 20-nikmi. Výdrž jej rovesníkov jej nestačí
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.