6 absurdných problémov jednoduchých ľudí, nad ktorými len neveriacky krútime hlavami

„Samsung je omnoho lepší ako ajfón, nikto ma nepresvedčí o opaku!“

Zdroj: © Profimedia

Jednoduchí ľudia by mohli mať krásne jednoduchý život. Keby sa jednoducho zabuchli doma, odpojili od internetu a celý deň naháňali po lebečnej dutine tie dve zblúdilé mozgové bunky. Lenže to oni, pochopiteľne, nerobia. 

Namiesto toho chodia von, dokonca aj používajú ten nešťastný internet a vymýšľajú idiotské problémy, s ktorými by obťažovali svoje okolie. Náš šikovný ilustrátor sa rozhodol niekoľko z tých problémov nakresliť. Nuž, a takto to dopadlo…

1. Zaťažovať všetkých svojimi stupídnymi problémami

Áno, rodina pomôže, rodina pochopí, potľapká po chrbte a uvarí ti šálku harmančekového čaju. Ale keď sa už tretíkrát ten istý týždeň dovalíš s tým, že je Fero impotentný idiot, čo si strihá nechty do kuchynského drezu a nevie po sebe splachovať… každý pohár trpezlivosti má svoje kapacity a ten ich už preteká.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Riešiť na ulici osobné veci

Keď rodina nestačí, začnú svojou nevraživosťou infikovať širokú verejnosť. Nie je nič krajšie ako nakladať si v obchode paradajky a počúvať, ako sa o dva regály ďalej hysterická dvojica dementov naťahuje o správny počet vrstiev toaletného papiera.

Niekde medzi druhou a štvrtou začnú vyťahovať perličky zo súkromia a kým sa presunú k pokladni, celá prevádzka vie, že si už tri mesiace dobre nezaš*kali.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Obhajovať značky telefónov na internete

Ajfón, samsung, samsung, ajfón, čína… nie je to jedno? Je. Jednoducho je. A pokiaľ máš bytostnú potrebu handrkovať sa s niekým na internete o tom, že nie je, mal by si hneď teraz svoj drahý mobil – nech už je akejkoľvek značky – šmariť krížom cez Dunaj a začať sa venovať nejakým zmysluplnejším veciam. Nie je zač.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Riešiť politiku v krčme

Krčma. Zaujímavé to miesto, kde zákony vonkajšieho sveta neplatia, čas plynie pomalšie a kde sa všetci chlapi po treťom poldeci menia na skúsených politológov. Sledovať to z úzadia je nanajvýš komické. Vrátnik, školník a upratovač vo svojom prirodzenom prostredí riešia budúcnosť krajiny, politické škandály a korupciu… a nakoniec aj tak pôjdu voliť smer.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Vyjadrovať sa na internete

Všade bol, všetko videl, a preto má výsostné právo vyjadriť sa. Ku všetkému. Potreba obohatiť tento svet o hŕstku svojich stupídnych, ničím nepodložených názorov, sa zaradila medzi tie biologické, v hierarchii je dokonca ešte vyššie ako spánok či jedlo. Lebo on nepotrebuje spať ani žrať… len intoxikovať virtuálny priestor svojimi múdrosťami.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Sťažovať sa na banality

Ľudia kapú na koronavírus, vďaka globálnemu otepľovaniu sa môžeš vo februári promenádovať vonku len v tričku a naše deti už pravdepodobne nebudú vedieť, ako vyzerá nosorožec. Ale čo je najväčší problém? Že cica dala naprd hashtagy. Lebo bez hashtagov nie sú lajky a bez lajkov nie je na chleba… alebo aspoň tak si to interpretuje v tej svojej zabrzdenej makovici.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
50
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žene sa naskytol komický pohľad po tom, čo sa jej manžel prepadol cez strop


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME