Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

6 bizarných znakov, na základe ktorých si nikdy nevyberať partnera

Pekná tvárička ťa veľmi rýchlo omrzí.


Ideálny partner je subjektívny pojem. Sto ľudí, sto chutí, každý pri sebe potrebuje niekoho úplne iného a každý má iné požadované kritériá, ktoré by mal nášho srdca šampión spĺňať. Ale predsa existuje niekoľko aspektov, ktoré by takú veľkú úlohu zase zohrávať nemali. Pretože hoci ako súčasť celku majú svoje opodstatnenie, samy osebe strácajú na váhe. V spolupráci s naším ilustrátorom sme ich dali niekoľko dohromady a sme zvedaví, či s nimi budeš súhlasiť.

1. Vzhľad

Pekná tvárička omrzí. Veľmi rýchlo. Prvých pár týždňov, možno dokonca mesiacov je všetko fajn – môžeš sa ňou chváliť kamarátkam, fotiť sa o dušu spasenú a nepremýšľať nad tým, či ti bude špatiť Instagram, ale z týchto priorít časom vyrastieš. A keď si začneš na tvári nachádzať podozrivé fialové fľaky a po byte prázdne fľaše od vodky, fasáda ako z hollywoodskeho filmu ti bude zrazu na dve veci.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Pozlátko

Drahé auto, drahé hodinky, drahé handry… a potom ťa pozve „k sebe“ a zistíš, že vlastne býva u rodičov. Pravdepodobne mu všetko z toho kúpil tatko a až ho raz omrzí financovať synčekov luxusný spôsob života, chalan ostane nielen s holou riťou, ale vlastne totálne neschopný postarať sa. O seba aj o teba. No to chceš?

ArtCave Maniac / EMEFKA

 

3. Úspech na sociálnych sieťach

„Čo na ňom vlastne vidíš, dievča moje?“ pýta sa ťa mama pri rodinnej večeri a ty premýšľaš, či máš z neho narýchlo urobiť ašpirujúceho chirurga alebo vyjsť s pravdou von. Vyhralo bé. „Pretože je populárny na sociálnych sieťach.“ Mama sa chytí za srdce, otca rovno vykotí zo stoličky a tebe až o pol roka dôjde, že keby ti vtedy dal jeden z nich poriadnu po papuli, mohla si si ušetriť vrásky. Lenže deti sa nebijú.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. To, že máš „prednosť“

Po desiatich nevydarených vzťahoch človek výrazne zníži latku a s vtieravým pocitom, že žiť s idiotom je predsa lepšie ako zomrieť sám, začne loviť aj v tých vodách, v ktorých by si pár rokov dozadu ani len neumyl nohy. To nie je práve šťastné riešenie. Možno sa ti to v tej chvíli nezdá, ale vibrátor je fajn vec a zažiješ s ním podstatne viac srandy ako nad tmavým displejom telefónu, čakajúc, či sa dnes uráči napísať. Fakt.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Veľký hrudník

Veľké ženské vnady majú niekoľko nesporných výhod, ale podliehajú gravitácii. Zo začiatku ich môžeš používať ako vankúš, tieniť si nimi na balkóne, zabíjať pavúky alebo utierať linku, ale z dlhodobej perspektívy by bolo lepšie zamerať sa na niečo, čo po štyridsiatke nevyfučí ako balón. Napríklad chrbtová kosť alebo šedá mozgová kôra. Tie sú celkom fajn.

ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Peniaze

Peniaze vládnu svetu. Láska je pekná vec, len tak sa k niekomu večer pritúliť, vysypať mu všetky svoje starosti a nechať sa pri tom škrabkať vo vlasoch, ale čo z toho zaplatí účty? Za čo z toho sa dá ísť na dovolenku? A čo z toho bude akceptovať predavačka v butiku so značkovými kabelkami ako vhodný ekvivalent kreditnej karty? Presne tak. Nič.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť