Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Dokonalá žena je veľmi abstraktný pojem. Po prvé preto, že žiadna dokonalosť vlastne neexistuje, a po druhé preto, že aj keby existovala, každý by si pod ňou predstavoval niečo iné. Aj napriek tomu existuje hneď niekoľko spoločných menovateľov, ktoré tie „dokonalé“ ženy majú. Napríklad to, že im z úst vychádzajú takéto nádherné veci, aké sme dnes s naším ilustrátorom dali dokopy. Súhlasíš?

1. „Vybehneme na pivo?“

Pivo je skrátka pivo. Niežeby si si občas nedal presladený pseudodrinčík s papierovým slnečníkom alebo sa nejako prehnane bránil susedovej domácej pálenke, ale na dobre vychladenú čapovanú desiatku sa nič z toho nechytá. O to viac, keď vieš, že ťa doma nečaká uvítacia delegácia v podobe metly a tej vrásky, čo jej na čele vyskočí vždy, keď má chuť niekoho v blízkom okolí zniesť zo sveta pohľadom. A keď k tomu dodá, že môžeš zavolať aj kamošov… nádhera.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. „Pozri, čo som si kúpila.“

Samozrejme, krásna je vždy. Je krásna, keď sa ráno zobudí a cez pol ksichtu sa jej tiahne uschnutá slina. Je krásna vo vyťahaných teplákoch, keď vrieska do počítača, že ak ešte chvíľu bude sekať, tak ho vyhodí z okna. A je krásna aj vtedy, keď to raz do roka preženie s alkoholom a po ceste domov si ogrcia nohy. Ale toto je predsa len iný druh krásy. Až sa ti zrazu v hlave vynárajú veľmi nekalé myšlienky…

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. „Čo dobré ti navarím?“

Bežný deň tvorí množstvo milých drobností, ale vkročiť do bytu a nechať sa ovaliť vôňou svojho obľúbeného jedla je jednou z tých najlepších. No nie je úžasná? Po dvanástke v práci si taký hladný, že by si zožral aj koňa, a bohato by ti stačilo aj šestnásť krajcov chleba so syrom. Ale ona nechcela, aby si sa napchával pečivom, a hoci rozhodne celý deň neleží s vyloženými nohami, dala si tú prácu, aby si mal niečo teplé do žalúdka. Nuž, láska má veľa podôb.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. „Zahráme si?“

Píše sa 21. storočie a rovnako, ako sa môže chlap obracať v kuchyni, môže žena nakopávať virtuálne zadky. Podľa filmov je žena, čo hrá videohry, priam múzejný exemplár. Zo štatistického hľadiska však takmer väčšinu všetkých gejmerov tvoria ženy, takže to zas asi také veľké terno nebude. Tak či onak, je milé namiesto „kedy to už konečne vypneš“ počuť „aj ja chcem“. Samozrejme, že je.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. „Objednáme si dnes jedlo?“

Čert to ber, že si sa jej včera spýtal, či si dá s tebou hranolky, a ona ti skoro odhryzla hlavu, lebo drží diétu (bohvie, či od hladu, alebo od zlosti). Dnes už nedrží. Dnes budú hody. Objednáte si niečo dobré, pustíte si film, vyložíte nôžky a po celý zvyšok večera sa budete len tak túliť. Takže za predpokladu, že si do konca 29. storočia vyberie medzi čínou a pizzou, sa teda máš na čo tešiť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

6. „Aha, čo som ti kúpila!“

„Zlatko, poď sem, niečo pre teba mám!“ kričí už odo dverí a ty automaticky zapínaš raketové pohony. Je to jedlo? Pitie? Pár ponožiek, ktoré sa nikdy neroztrhnú a do koša na špinavú bielizeň odcupitajú po svojich? Mozog ide na plné obrátky, premýšľaš, čo to asi môže byť, a vtedy to uvidíš. V ruke drží niečo, o čom básniš už minimálne pol roka. Niečo, čo je síce úplne mimo jej revíru, ale keďže bolo zjavné, že by si za to aj život položil, predsa ti to kúpila. No nie je zlatá? Je! Tak hádž tie špinavé ponožky tam, kam patria!

ArtCave Maniac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.