6 najhorších typov videí, ktoré sa šíria YouTubom

Len či sú horší tí, ktorí ich točia alebo tí, ktorí ich pozerajú…

Keďže aj na YouTube vládne sloboda prejavu, nie je žiadnym prekvapením, že miestami prekypuje veľmi nechválnym kontentom. No viete, čo je ešte horšie ako všetky tieto videá, ktoré by ste najradšej pochovali vzadu na záhrade a už ich nikdy nemuseli pozerať znovu? To, že ľudia ich naozaj vyhľadávajú a sledujú.

1. Hauly

Momentálne jedným z najrozšírenejších trendov na platforme zvanej YouTube, a teda najmä medzi nežným pohlavím, sú hauly. Dievčence, ktoré ich točia ospravedlňujú tento nič nehovoriaci kontent slovom inšpirácia pre ostatné rovesníčky. V preklade to však znamená, že si cica sadne pred kameru s dvadsiatimi taškami, v ktorých je ukrytá minimálne dvojmesačná výplata bežného smrteľníka, postupne z nich vyťahuje akési neforemné guče látky a predstavuje ich svetu ako svoj najcennejší majetok. Desaťminútové video plné beztvarých handier zladených do farieb aktuálneho ročného obdobia. Ak toto neobohatilo vaše životy, tak potom už skutočne neviem čo.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-beautiful-bed-blur-405239/)

2. Never have I ever

„Never have I ever“ alebo v slovenskom preklade „Nikdy som“ je celkom fajn hra. Keď si s partiou v bare, v krvi sa ti potuluje už nejaké to promile a si celý dychtivý dozvedieť sa viac o pestrých sexuálnych životoch svojich spolusediacich. Ale keď to začnú točiť partičky detí, ktoré občianku videli tak maximálne v maminej peňaženke, a v polovici videa im príde neskutočne humorné začať sa váľať po zemi, pretože to s tým koňakom z dedkovej vitrínky vážne prehnali, celkom to začína postrádať zmysel. Okrem toho, že propagácia alkoholizmu mladistvých a orgie neplnoletých, ešte pomaly bezpohlavných, tvorov určite nie je niečo, čo oslní širokospektrálne publikum s mozgom, sa mi tiež naskytá otázka, kde majú sakra rodičov?!

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-alone-black-and-white-blur-568021/)

3. Smash or pass

Ak ste ešte nepočuli o skvoste s názvom „Smash or pass“, ktorým dnešná generácia rada zabíja svoj drahocenný čas, dovoľte mi ho predstaviť. V podstate si týpek s trošku premršteným egom a tromi odoberateľmi na svojom kanáli sadne pred kameru a posudzuje, s ktorou youtuberkou by sa vyspal a s ktorou radšej nie. Aby celé video malo šťavu a tú správnu sexistickú atmosféru, nezabudne prehodiť pár uštipačných poznámok o veľkej riti či neexistujúcom poprsí na konto každej z nich. Samozrejme, že ak niekto ide s kožou na trh, je potrebné predpokladať, že sa vždy nájdu jedinci, ktorí si potrebujú na ich nedokonalostiach pomastiť ego, keď už pánbožko do gatí nenadelil žiadnu slávu, no stále sú to ľudia, ktorých prekvapivo asi na srdiečku nepohladí, keď ich niekto uráža či virtuálne nakladá do zadku. A vôbec, naozaj si chce niekto budovať internetovú komunitu na svojich sexuálnych preferenciách?

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/analog-watch-businessman-casual-close-up-544716/)

4. Challenge

V momente, keď tisíc ľudí z rôznych kútov sveta, začalo na internet postovať videá o tom, ako žerú lyžičku škorice, a ďalších milión to začalo pozerať, som pochopila, že ľudstvo naozaj smeruje do záhuby. Úroveň humoru sa skutočne znížila na minimum, keď pubertálnym výrastkom na spríjemnenie večera stačí dvanásťročné decko so stŕpnutnou hubou, ako grcá do vedierka s potlačou Macko Pu. Nechcem hádzať všetky challenge do jedného vreca, predsa len sme tvorovia kreatívni a určite niekto tvorí v tejto sfére aj čosi originálne, ale z drvivej väčšiny sú to len deti, ktoré sa kdesi dopočuli, že youtuberom dnes môže byť skutočne každý a ešte sa to aj finančne opláca. A potom sú tu dospelé slečny, ktoré si v rámci trendov cápu na ksicht mejkap fidget spinnermi, ale pre tie už nemám ospravedlnenie.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/anise-aroma-aromatic-blur-301669/)

5. Reakcie

Ak nemáš absolútne žiadne vlastné nápady, no nechceš to dať najavo tak okato, ako ľudia, ktorí točia tagy a challenge, tvoja kariéra youtubera ešte stále nemusí byť stratená. Vždy totiž môžeš vyhrabať nejakú srdcervúcu kauzu a obohatiť svet svojim neprínosným komentárom. Napríklad rozchody ostatných youtuberov alebo smrť akejsi známej osobnosti, na tom sa vždy najlepšie priživuje. Ak máš ešte k tomu aspoň chabú znalosť angličtiny a tvoj prízvuk neznie ako ráčkujúci kapor, za pár dní sa ti peniažky budú len tak sypať. A nemusíš pre to urobiť absolútne nič, len sedieť doma v teplúčku na prdelke a kydať na veci, do ktorých ťa absolútne nič a ešte trochu menej.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/blur-cellphone-close-up-conversation-401684/)

6. Minecraft

Teraz nehovorím o tých borcoch, čo vedia v tejto hre plnej rôznofarebných kociek postaviť celé mestečko zo Simpsonovcov alebo školu pre čarodejníkov z Harryho Pottera. Teraz hovorím o všetkých začínajúcich (a niekedy aj nie) pseudoyoutuberoch, ktorí sa rozhodli svoju kariéru odštartovať zabíjaním virtuálnych ovečiek, ideálne bez webky aj mikrofónu. Je mi to ľúto, ale ak chcete preraziť vo svete YouTube Minecraftom, prešvihli ste svoju éru o dobrých päť rokov a dnes už bohužiaľ desaťminútovým kopaním tunelu, lebo neviete nájsť žulu, davy neoslníte.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/boy-child-clouds-kid-346796/)

Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotky zachytávajúce šokujúce a dojímavé „tenkrát poprvé“ okamihy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME