6 najzáhadnejších otázok na ktoré dennodenne hľadáš odpovede

Keď tvoj mozog toho produkuje až príliš veľa a nastáva skrat.

Existujú veci, ktoré si ani za svet nevieš zapamätať. Akokoľvek sa snažíš, vždy sa nájde nejaká záhada, čo ťa často máta pred spaním. Alebo možno patríš k ľuďom, ktorí radšej gúglia. Niekedy sa ľudia hádali aj dlhé hodiny a teraz stačí naťukať páru slov a hneď je jasné, kto mal pravdu. No na niektoré divy sveta je aj Google prikrátky.

Ako je možné, že mucha nespadne zo stropu ?

Raz a navždy ti ponúkam odpoveď. Mucha má na nôžkach jemné vlásky a tvorí ,,lepidlo“ zo špeciálnych žliaz. Takto sa udržuje na akomkoľvek povrchu a takisto si určite rozmýšľal aj nad tým, prečo sa mucha modlí – trie si nožičky. Robí to preto, aby túto lepkavú tekutinu rozotrela po celej dĺžke nôh a tak nikdy neriskovala pád. Ešte by ťa mohlo zaujímať, či majú tučniaky kolená a predstav si, že áno, majú.

flickr.com (https://www.flickr.com/photos/[email protected]/13382753014)

Ako sa to vlastne voláš?

Ani nie že hodinu, už do troch sekúnd určite zabudneš meno človeka, ktorého ti práve predstavili. Potom ti je neskutočne trápne sa to pýtať, tak začneš používať rôzne prezývky ako ,, kámo, brácho alebo moja“. Nenápadne sleduješ konverzácie a len vyčkávaš, či niečo nezachytíš. Večer si nejako ustál a všetko je v pohode, pretože vieš, že tá kočka bude určite tagnutá na fotke z baru.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/stupid-homer-simpson-monkey-BBkKEBJkmFbTG)

Ako sa volal Gargamelov kocúr?

Veľa ľudí roky hľadá jednu konkrétnu pieseň. Na to tu už máme rôzne aplikácie a vďaka Bohu za ne. S filmami o ktorých názve nemáš ani tušenia ti pomôžu fanatici na filmových portáloch. No potom tu je špeciálna kategória, keď je úplne jedno koľkokrát si niečo pozrieš, alebo pustíš. Stále sa nájde niečo, čo ťa vyvedie z rovnováhy a ,,dožerie“ ťa to až tak, že si schopný hodinu rozmýšľať nad tým ako sa volal Gargamelov kocúr. A vieš ako? Azrael! Ak sa trápiš nad tým, ako sa volal had z Knihy džunglí je to Kaa (Ká). A v Nekonečnom príbehu je Atrey a pes Falko. Aleluja, je po trápení.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/cat-pet-feline-cute-orange-animal-360808/)

Kde je… ?

Je vôbec možné, aby si tak dlho hľadal jedno tričko? Prevrátiš celý byt hore nohami, dokonca prezrieš aj neobvyklé miesta ako pivnica, mrazák, či skrinka na riad. Buď ho nájdeš, keď už ho nebudeš potrebovať, alebo jednoducho počkáš na mamu. Tá je totiž kúzelníčka a s výrazom ,, čo som to preboha porodila“ ukazuje na stoličku, kde hľa tričko pekne leží. A dokonca aj keď sa odsťahuješ, aj vtedy volaj mame. Tá vie presne, čo kde máš.

Verzia pre zadaných: Nahnevaný muž už 20 minút snorí po kuchyni a nadáva. Žena sa už na to nemôže pozerať a pýta sa ho, čo hľadá. Muž odpovedá: ,, Kde máme tu posratú kávu?!“ a žena na to: ,, Joj, miláčik, bezo mňa nedokážeš nič nájsť. No kde by bola..Káva je hore v skrinke v dóze od kakaa na ktorej je napísané – cukor.“

giphy.com (https://giphy.com/gifs/jennifer-lawrence-stupid-dumb-fiHVuGahNjHLq)

Čo som to chcel?

Otvoríš chladničku a – nič! Zrazu máš okno. Na čo som tu šiel? Zatvoríš chladničku a proces zopakuješ ešte minimálne trikrát. Stále sa ti vynára ten istý obraz, nič v chladničke nepribudlo, no je to už asi dané genetickým kódom, že to jednoducho vždy urobíš. Takisto vstupuješ do kúpeľne alebo akejkoľvek inej miestnosti a – nič. Nevadí, dôležité je že vieš aký je dnes deň a koľko je hodín, aj keď popravde tiež s tým máš niekedy problém, hlavne po prepitej noci.

flickr.com (https://www.flickr.com/photos/wwworks/9233825265)

Kam zmizne tá jedna ponožka z práčky?

Tento problém s ponožkovým démonom dlho zamestnáva hlavne ženské mysle. Možno je to daň za čisté prádlo, možno tá ponožka už viac nechce ,,žiť“ na tomto strašnom mieste, no ktovie. Alebo to môže byť tým, že ak už viac ponožky nechcú tvoriť pár tak je práve práčka najrýchlejšia cesta k slobode. No a teraz vážne. Je to preto, že v práčke pôsobí odstredivá sila a bubon sa samozrejme hýbe, tak je úplne logické, že sa nejaká zatúlaná ponožka dostane medzi kryt a bubon.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/mdr-waschmaschine-socken-3og0IFfRmKJTKUQUUM)

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
52
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 najčastejších prejavov hnevu pri hraní hier

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME