6 nepríjemných situácií, keď jednoducho nerozumieš, prečo

Keď si kúpiš drahú bundu a odíde na nej zips…

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Niekedy máš pocit, že ťa vesmír skúša, a ty? Ty ako tvor netrpezlivý zlyhávaš na plnej čiare a nevieš, čo iné robiť, ako opýtať sa samého seba, prečo sa to všetko deje a hlavne, prečo sa to deje práve tebe. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko takých situácií z bežného života. Nájdeš sa v nich?

1. Keď ti umrie rastlinka

Podľa vedcov majú mať izbové rastliny na človeka dobrý vplyv, ale teba to tak maximálne stresuje. Dal si jej všetko. Slniečko, vodu, lásku, obskakoval si ju ako jej veličenstvo, hnojil, presádzal… a ona aj tak skapala. Ako je to možné? Ako to, že niektorí ľudia sú schopní udržať pri živote celú záhradu a tebe skape aj kaktus? Ako?!

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Keď sa ti pokazí zips na novej bunde

Zimná bunda nie je lacný špás. Okej, je to fér, veľký kus oblečenia stojí veľa peňazí a určite to dáva väčší zmysel ako vyvaliť rovnakú sumu za plavky, ale predsa. Na kus odevu, v ktorom budeš tak či tak vyzerať ako zemiak, je to stále dosť. Lenže zima je krutá, prenosný ohrievač značne nepraktický a tak ti ostáva jediné – buchnúť sa po vačku a predsa tú bundu kúpiť. A čo sa stane desať minút po tom, ako z nej odstrihneš visačku? Presne tak. Pokazí sa zips.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Keď ti zhnije bio ovocie

Kúpiť v slovenskom supermarkete čerstvé ovocie je nadľudský výkon. Ak neprídeš v pondelok desať minút po otváračke, musíš sa uspokojiť s napoly zhnitým zemiakom, brokolicou, čo už takmer chodí, alebo si priplatiť za bio kvalitu. Nevadí, hovoríš si. Moje telo, môj chrám, zainvestujem do svojho zdravia, kúpim si ten poondiaty banán za desať eur a vynulujem tým tých desať kíl zemiakových lupienkov, čo som včera zožral pri telke. To aj urobíš… a ten bastard zhnije, kým vôbec stihneš prísť domov.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Keď sa dostaneš do zápchy

Sedíš ráno na hajzli a kalkuluješ. Včera si vyrazil o sedem dvadsať a zápchy boli od tvojho domu až po centrum mesta, predvčerom o sedem tridsať a hodinu si sa prakticky nepohol z miesta. To znamená, že ak dnes vyrazíš sedem desať alebo sedem štyridsať, malo by to byť relatívne v pohode. Podobné myšlienkové pochody však očividne okrem teba mala aj polovica mesta a bez ohľadu na to, kedy si reálne vyštartoval, si zase raz na chvoste dopravnej kolóny. Asi je čas zainvestovať do helikoptéry.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Keď ti neostane žiadne pečivo

Pekáreň v obchode fičí tak dve hodiny z celkovej otváracej doby, a zatiaľ čo pracovníci veselo vyfajčujú pri zadnom vchode, tebe reálne hrozí, že budeš na večeru obžierať omietku. Keby bolo pol deviatej večer, tak nepovieš. To by sa už nepredalo, polovicu regálu by museli vyhodiť, a to by z marketingového ani environmentálneho hľadiska nebol práve dobrý ťah. Ale teraz? Je päť hodín poobede, obchod v plnej prevádzke, všetci sa dovalili domov z práce a chcú si ísť niečo nakúpiť… tak prečo sa v celom supermarkete váľa jeden jediný rožok?

ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Keď ti niečo nejde nainštalovať

Všetkým to ide. Kolega to stiahol a nainštaloval, kamarát to stiahol a nainštaloval, ešte aj babka to stiahla a aj napriek presvedčeniu, že čím silnejšie trieska do klávesnice, tým rýchlejšie to ide, sa jej to podarilo nainštalovať. Tak prečo tebe nie? Pozrel si si hádam všetky návody na Youtube, krok po kroku robil presne to isté, čo robil chalanisko, s tým rozdielom, že on si už teraz veselo používa program a ty, takmer šedivý, máš stále holé h*vno. No na slučku.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
40
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Gigantická pizza či 3-kilový kebab. Táto žena dokáže zjesť tie najväčšie porcie jedla


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME