6 príšerných situácií s ľuďmi, ktorí ťa vedia vytočiť do nepríčetnosti

Prečo sa nám toto deje?!

Zdroj: © ArtCave Maniac / EMEFKA

Ak máš už teraz naprd deň, mal by si to tu radšej zabaliť a ísť si pozrieť, povedzme, rozkošné zvieratká so svojimi obľúbenými hračkami. Dnes sa totiž budeme baviť o situáciách, ktoré nás bytostne vytáčajú. V spolupráci s naším ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko momentov s ľuďmi, pri ktorých máš bezmála chuť odtrhnúť im hlavu. Sú ti povedomé?

1. Keď si po sebe niekto neumyje záchod

Črevu nerozkážeš. Hoci sa hovorí, že správny gazda domov odnesie, keď ti v práci nesadne obed, si rád, že to so zovretými polkami a kropajami potu na čele dotiahneš vôbec na záchod. Ale keď už, aspoň to po sebe odprac. Nikto, absolútne nikto nechce vidieť, čo si tam poslednú pol hodinu produkoval, a už vôbec nemá chuť to po tebe pucovať. Tak nebuď debil, chyť do ruky kefu a čiň sa.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Keď niekto zruší stretnutie

„Musíme dať kávu,“ hovoríte si v dvojtýždňových intervaloch zhruba desať rokov, vždy, keď sa náhodne stretnete na ulici. A potom sa to jedného dňa naozaj stane. Všetko je dohodnuté, o piatej si idete sadnúť a ty sa po toľkom odkladaní už celkom solídne tešíš. Zbytočne. Za desať minút päť, keď už si nachystaná, vyparádená a s veľkou pravdepodobnosťou aj v polovici cesty, to druhá strana zruší, lebo jej fúka na hlavu.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Keď niekto uvarí presne to, čo nemáš rád

Jasné, darovanému koňovi na zuby nepozeraj a každý, kto býva sám, by ti povedal, nech si rád, že si rád. Ale s prázdnym bruchom to hlave skrátka nevysvetlíš. Keď si hladný ako pes a zvuky ozývajúce sa zo žalúdka posledné dve hodiny čím ďalej, tým väčšmi pripomínajú symfonický orchester, to posledné, čo si chceš nájsť na tanieri, je jedlo, ktoré z duše nenávidíš. Ale asi lepšie ako drôtom do oka… nie?

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Keď ti niekto pri práci stojí za chrbtom

Niektorí ľudia si očividne myslia, že majú v očiach turbo pohon a čím úpenlivejšie ti budú nazerať cez plece, tým rýchlejšie budeš hotový. Smola. Prekvapenie, kamoško, ale je to presne opačne. Keď budeš niekomu dýchať na krk a náruživo podupkávať nohou do rytmu klikania myši, s veľkou pravdepodobnosťou dostaneš skôr stoličkou po hlave než vypracované zadanie. Ale do toho, dráždi hada bosou nohou…

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Keď sa ťa niekto pýta dokola to isté

Pokiaľ nemáš mozgovú kapacitu morskej lastúry, tak vec pochopíš na prvý raz, možno na druhý. Ale nie všetci sme bohom vyvolení a na skúšku trpezlivosti sa medzi nami premávajú aj jedinci tupšieho rázu. Ich problém nie je, že nechápu, oni ťa väčšinou len jednoducho ignorujú, keď sa im to snažíš vysvetliť. Potom sa pýtajú dokola, zas a znova a preventívne ešte jedenkrát… a všetkých naokolo ide rozdrapiť.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Keď niekto je ako prasa

Doma pred telkou si žer ako chceš. Mliaskaj ako prasa s otvorenými ústami, fŕkaj sliny na všetky strany a ešte sa na tom aj pripečene smej, nech sa páči. Ale vonku? Na verejnom priestranstve, kde sa okolo teba stravuje ešte ďalších xy ľudí, ktorí nemajú najmenšiu chuť vidieť celý obsah tvojej papule v detailnej kvalite?! Preboha, veď buď trochu empatický.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
34
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
45
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Spojené kráľovstvo má problém s kengurami vo voľnej prírode. Aké nepôvodné druhy môžeš stretnúť u nás?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME