6 situácií, v ktorých ťa zradí vlastné telo, keď sa to najmenej hodí

No paráda. Presne toto ti chýbalo.

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Ľudské telo je úchvatná vec a dokáže veľké veci. Ale akonáhle sa na sekundu spoľahneš, že si bude plniť vlastnú funkciu, tak ťa nechá v štichu. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko situácií, v ktorých sa tak stane a ktoré nepochybne dôverne poznáš. Však? 

1. Keď odchádzaš z domu

Rána bývajú kruté. Hlavne tie, keď prespíš všetky budíky, obliekaš sa za pochodu a zuby si čistíš žuvačkou – tie majú nesporné čaro. Veľmi dobre vieš, že ďalší neskorý príchod by ťa mohol vyjsť draho a výhovorku o dopravnej zápche ti už nikto nezožerie, ale to nevadí. Veď sa nič nedeje, všetko stíhaš. Len sa rýchlo obuť a zamknúť a… a vtedy ti začne treba sr*ť. Kto potrebuje adrenalínové športy, keď môžeš každý deň pred robotou absolvovať toto?

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Keď sa to VÁŽNE nehodí

Prvé rande. Akoby to nebolo samo osebe dosť trápne. Nevieš, čo máš robiť, čo máš povedať, čo už je cez čiaru a čo ešte okej, potíš sa ako somár v kufri a snažíš sa nájsť vhodnú bilanciu medzi „mám záujem“ a „nie som zúfalý“. A do toho sa ozve tvoje črevo. Sťahuješ polky, že by si medzi nimi rozpučil vlašský orech na márne kúsky a premýšľaš, ako dlho táto zátarasa asi tak vydrží. Je prijateľnejšie kontaminovať všetky priľahlé galaxie alebo vybuchnúť? To je otázka. Americkí vedci, čiňte sa.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Keď si na návšteve

„Kto nepije s nami, pije proti nám,“ hovorí susedko a ulieva ti poldeci domácej pálenky, ktorá by už len podľa arómy porazila aj koňa. Ale čo, žijeme len raz. A ty predsa nepiješ prvýkrát. Utešuješ sa tým, že hádam niečo vydržíš, ale stačí pár sekúnd, kým ten ekrazit dotečie do žalúdka a už vieš, že je zle. Panebože, toto ti bude predhadzovať pred oči ešte ďalšieho pol storočia.

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Keď sa chceš ísť kúpať

Rovnako ako tlačiareň vytuší, že sa ponáhľaš a začne ti robiť napriek, tak aj tvoja každomesačná návšteva presne vie, keď sa chceš ísť kúpať. Prečo? Prečo sa to deje? Nemôže to prísť… nuž, kedykoľvek inokedy? Nedalo by sa to nadrobiť v zime? Fakt nie?!

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Keď je všade hrobové ticho

Svojmu bruchu neporučíš. Keď neješ, zavíja, lebo je prázdne, keď sa naješ, zase skučí, lebo sa to všetko snaží stráviť. Ani z voza, ani na voz, a nech už sa snažíš jedlo načasovať akokoľvek, tvoj žalúdok zásadne odštartuje revolučné hnutie v momente, keď je v miestnosti najväčšie ticho. Doma to nevadí, ale na prednáške, na porade alebo v kine, keď cica akurát oplakáva smrť svojho milého a celá sála so zatajeným dychom čaká, či vstane z mŕtvych? Vážne?!

ArtCave Maniac / EMEFKA

6. Keď ťa čaká niečo dôležité

Samozrejme. Akoby nestačilo, že máš kruhy pod očami až po kolená (lebo sa tá včerajšia „posledná epizóda“ pretiahla na štyri hodiny, že?) a vlasy ako po strete s bleskom, ešte aj toto. Vždy, vždy, vždy. Vždy, keď máš plány a bolo by vhodné, aby si vyzerala ako tak k svetu, sa ti uprostred ksichtu vyhodí takáto paráda. Ten emo účes a ofina do pol ksichtu zrazu neznie tak zle.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
74
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mladík vkladá do slávnych filmových scén svojho otca. Výsledky sú originálne a zábavné


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME